Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Beauforthuis
Austerlitz
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Strombeek
Grimbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Muze
Noordwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cinema Walburg
Hamont-Achel
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:15
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
C.C. Parnassos
Utrecht
Vestzaktheater
Son
Orpheus
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Musiater
Zevenaar
Musis
Arnhem
Het Veur Theater
Leidschendam
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Lewinski
Sneek
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
DeMess
Naarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:15
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
dinsdag 04 oktober 2022
20:15
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Werftheater, Utrecht
woensdag 05 oktober 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Restante
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Hadewych Minis - Girls & Boys
Agnietenhof, Tiel
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Dok6, Panningen
20:15
René Van Meurs - 2636
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
De Weijer, Boxmeer
20:30
Saman Amini's integratieplan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 06 oktober 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Beauforthuis, Austerlitz
Jan Beuving - Restante
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Junushoff Theater, Wageningen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Cinema Walburg, Hamont-Achel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Agnietenhof, Tiel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroens Clan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jimmy Carr
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Hoftheater, Raalte
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Idea, Soest
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Het Klooster, Woerden
20:30
n00b speelt n00b
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Saman Amini's integratieplan
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Zaantheater, Zaandam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 07 oktober 2022
De Pannekoekencaravan
Chassé Theater, Breda
Kirsten van Teijn - (S)experiment
C.C. Parnassos, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Vestzaktheater, Son
Nathalie Baartman - SNAK
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Uit Het Niets
Musis, Arnhem
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Veur Theater, Leidschendam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:00
Saman Amini's integratieplan
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
De Reggehof, Goor
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Agnietenhof, Tiel
20:00
Knock Out Comedy Crew
Lewinski, Sneek
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
DeMess, Naarden
20:00
Patrick Laureij - Live
Zaantheater, Zaandam
20:00
Merijn Scholten - Solo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Plien & Bianca
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
n00b speelt n00b
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Posttheater, Arnhem
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Mimik, Deventer
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater PePijn, Den Haag
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 08 oktober 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
ATLAS Theater, Emmen