CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -432
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 sep
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 25 sep
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Bellevue
Amsterdam
17:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
di 28 sep
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 29 sep
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Deurne
Deurne
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
4
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
do 30 sep
Theater Achterom
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vr 01 okt
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
za 02 okt
De Weijer
Boxmeer
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 03 okt
Theater Walhalla
Rotterdam
1
di 05 okt
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 06 okt
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
1
1
Chassé Theater
Breda
1
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
do 07 okt
Theater De Boerderij
Huizen
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 08 okt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Molenberg
Delfzijl
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. De Bron
Groenlo
2
Hoftheater
Raalte
1
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
za 09 okt
Theater Bouwkunde
Deventer

vrijdag 24 september 2010

Ronald Snijders - Verkeerde Benen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kristel Zweers - Ruig Schouwburg Venray, Venray
20:00
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Veldhuis & Kemper
Veldhuis & Kemper Theater De Veste, Delft
1
20:15
Night of Comedy - News of Comedy Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Niet Schieten! Werftheater, Utrecht
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 25 september 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Het Veur Theater, Leidschendam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Snijders - Verkeerde Benen Theater Bellevue, Amsterdam
17:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise) C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Kamps En Kamps De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Veldhuis & Kemper Theater De Veste, Delft
20:15
Leon van der Zanden Diligentia, Den Haag
20:15
A Night of Comedy Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Niet Schieten! Werftheater, Utrecht
20:30
Roy Aernouts Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer Theater PePijn, Den Haag

dinsdag 28 september 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater De Omval, Diemen
20:00
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 29 september 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 C.C. Deurne, Deurne
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
4
20:15
Guido Weijers Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water Diligentia, Den Haag
1
20:30
Silvester Theater PePijn, Den Haag
1

donderdag 30 september 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Achterom, Hilversum
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Kattendans, Bergeijk
20:00
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers Theater De Veste, Delft
20:30
Silvester Theater PePijn, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach - El Niño Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pieter Derks Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

vrijdag 01 oktober 2010

Joep Onderdelinden - Nat Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater Walhalla, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - More Human Than Human Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:00
Ronald Smink So What!, Gouda
20:00
Sara Kroos Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Veldhuis & Kemper Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Vincent Bijlo Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten! Theater PePijn, Den Haag
20:30
Schudden Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Werftheater, Utrecht

zaterdag 02 oktober 2010

Dolf Jansen - Oudejaars 2010 De Weijer, Boxmeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Verkeerde Benen Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - More Human Than Human Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Posttheater, Arnhem
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Claudia de Breij - Hete Vrede
Claudia de Breij - Hete Vrede Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:30
Niet Schieten! Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Werftheater, Utrecht

zondag 03 oktober 2010

Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Theater Walhalla, Rotterdam
1

dinsdag 05 oktober 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater Bellevue, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Theater Bouwkunde, Deventer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yora Rienstra Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 06 oktober 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Bert Visscher - Afijn
Bert Visscher - Afijn De Molenberg, Delfzijl
1
1
Alex Agnew - More Human Than Human Chassé Theater, Breda
1
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto André Manuel
André Manuel Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
Daniël Arends / Emilio Guzman Boerderij, Zoetermeer

donderdag 07 oktober 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Afijn De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater de Beun, Heiloo
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Roué Verveer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Night of Comedy - News of Comedy Diligentia, Den Haag
20:30
André Manuel Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 08 oktober 2010

Joep Onderdelinden - Nat Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Afijn De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Foto Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 C.C. De Bron, Groenlo
2
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Hoftheater, Raalte
1
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Annemarie Henselmans & Hanny Kroeze - Middelbare M DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Schwalbe Meervaart, Amsterdam
20:15
Schudden met Noorderzon / try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Vincent Bijlo Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg Werftheater, Utrecht
20:30
Poolvogel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jeffrey Spalburg Theater de Tobbe, Voorburg

zaterdag 09 oktober 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -432