Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Agnietenhof
Tiel
O.C. Vondel
Meulebeke
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Drommedaris
Enkhuizen
Den Bolder
Waspik
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Klooster
Woerden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Klameare
Workum
Theater Aan de Slinger
Houten
De Schakel
Gilze
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Hofman
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Dok6
Panningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Ruchte
Someren
30CC/Schouwburg
Leuven
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Concordia
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 20 november 2015
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 21 november 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
zondag 22 november 2015
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 23 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Bob Maclaren (NZ), Roel C. Verburg (NL), Joe Eagan (CAN) and Sandrine
Hofman, Utrecht
dinsdag 24 november 2015
Soundos - Geboren met ervaring
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Russell Peters
Ahoy, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Je Suis Ali
Dok6, Panningen
woensdag 25 november 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Maagd, Bergen op Zoom
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
S.C.C. De Ruchte, Someren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
30CC/Schouwburg, Leuven
Mark van de Veerdonk - TOF
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Kommil Foo - Schoft
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Concordia, Enschede
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Junushoff Theater, Wageningen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:00
Comedy Central presents Dylan Moran - Off The Hook
Meervaart, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Posttheater, Arnhem
donderdag 26 november 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Tim Fransen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Harmonie, Leeuwarden
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen