CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -433
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 16 feb
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
do 17 feb
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Zaantheater
Zaandam
Fulcotheater
IJsselstein
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
Lux
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
1
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
vr 18 feb
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
1
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Arsenaal Theater
Vlissingen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
1
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Theater De Veste
Delft
za 19 feb
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
1
1
Zaantheater
Zaandam
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 20 feb
Flint
Amersfoort
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 21 feb
Flint
Amersfoort
1
di 22 feb
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 23 feb
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
do 24 feb
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 25 feb
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Sportpaleis
Antwerpen
2
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 26 feb
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schaffelaartheater
Barneveld
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
1
Sportpaleis
Antwerpen
2
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
1
20:30
De Speeldoos
Vught
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
ma 28 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
2
di 01 mrt
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam

woensdag 16 februari 2011

20:30
Jandino Asporaat Goudse Schouwburg, Gouda

donderdag 17 februari 2011

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou Schouwburg Ogterop, Meppel
Joep Onderdelinden - Nat Theater aan de Schie, Schiedam
Wilfried de Jong - Man en Fiets Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Afijn Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - BOHEEMS Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater De Lievekamp, Oss
Night of Comedy - News of Comedy Lux, Nijmegen
20:00
Loze Kreten Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Veldhuis & Kemper
Veldhuis & Kemper C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
1
20:15
Claudia de Breij Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ronald Smink Theater De Veste, Delft
20:15
Pieter Derks Diligentia, Den Haag
20:15
Robbert Jan Proos Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur Theater de Bussel, Oosterhout

vrijdag 18 februari 2011

Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Theater de Griffioen, Amstelveen
1
Bert Visscher - Afijn Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - BOHEEMS Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Arsenaal Theater, Vlissingen
Night of Comedy - News of Comedy Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Lenette van Dongen
Lenette van Dongen Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Branding (pimped) Meervaart, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Eric Koller
Eric Koller Theater de Hofnar, Valkenswaard
1
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Comedytrain Theater De Veste, Delft

zaterdag 19 februari 2011

Joep Onderdelinden - Nat Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Najib Amhali - Alles Komt Goed
Najib Amhali - Alles Komt Goed Flint, Amersfoort
1
1
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Cultura, Ede
Night of Comedy - News of Comedy Parktheater, Eindhoven
Foto Cabarestafette
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Lenette van Dongen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Frede De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Theatergroep Oeloek C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig van Beresteyn, Veendam
20:15
Roué Verveer Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom Diligentia, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vrijheid van de slechte smaak Meervaart, Amsterdam

zondag 20 februari 2011

Foto Najib Amhali - Alles Komt Goed
Najib Amhali - Alles Komt Goed Flint, Amersfoort
1
20:00
Jetty Mathurin Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 21 februari 2011

Foto Najib Amhali - Alles Komt Goed
Najib Amhali - Alles Komt Goed Flint, Amersfoort
1

dinsdag 22 februari 2011

Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Joep Onderdelinden - Nat Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jurk! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 23 februari 2011

Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Arsenaal Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur Theaters Tilburg, Tilburg
Foto André Manuel Leve de man van de SVP
André Manuel Leve de man van de SVP De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Onno Innemee Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

donderdag 24 februari 2011

Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Javier Guzman
Javier Guzman Theater De Veste, Delft
1
20:15
Peter vd Hurk Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Maandag Meervaart, Amsterdam
20:30
Hans Dorrestijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 25 februari 2011

Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Agnew - More Human Than Human Sportpaleis, Antwerpen
2
20:15
Jandino Asporaat C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Joep Onderdelinden - Nat De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Javier Guzman Theater De Veste, Delft
20:15
Jetty Mathurin Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Russin zoekt man!? Meervaart, Amsterdam
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
André Manuel Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 26 februari 2011

Joep Onderdelinden - Nat Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Hoogseizoen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Micha Wertheim De Harmonie, Leeuwarden
1
Alex Agnew - More Human Than Human Sportpaleis, Antwerpen
2
20:15
Nacht van het cabaret Theater De Veste, Delft
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
1
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) De Speeldoos, Vught
Foto André Manuel
André Manuel Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater de Tobbe, Voorburg

maandag 28 februari 2011

Wilfried de Jong - Man en Fiets De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human Sportpaleis, Antwerpen
2

dinsdag 01 maart 2011

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -433