Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ACU
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
Compagnietheater
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:15
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Prinsentuin
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Allicht
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Rots
Antwerpen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Victorie
Alkmaar
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 05 juni 2010
Paul Merton
ACU, Utrecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Chassé Theater, Breda
zondag 06 juni 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:15
Patrick Neumann
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Wakker in de stad
Prinsentuin, Leeuwarden
maandag 07 juni 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
AFAS Circustheater, Scheveningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 juni 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 09 juni 2010
22:00
Dolf Jansen - Uitslag
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 10 juni 2010
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 11 juni 2010
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 12 juni 2010
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 13 juni 2010
16:00
Dolf Jansen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Dolf Jansen: Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 14 juni 2010
20:00
Buiten Bereik / Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 15 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 16 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 17 juni 2010
Cabarestafette
Twentse Schouwburg, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
vrijdag 18 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
zaterdag 19 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 juni 2010
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
zondag 27 juni 2010
11:00
Theater Piepmuis Dromen bij Piepmuis
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
donderdag 08 juli 2010
20:00
Brigitte Kaandorp / Cor Bakker
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
dinsdag 27 juli 2010
20:30
Bert Gabriels / Jeroen Leenders / Michael van Peel
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 01 augustus 2010
11:00
Theater Piepmuis Kabouter Wiebel en het ei
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 07 augustus 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Speelman & Speelman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Wakker in de stad
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
dinsdag 24 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 25 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zaterdag 28 augustus 2010
20:30
Youp van 't Hek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
vrijdag 03 september 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
De Rots, Antwerpen
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
zaterdag 04 september 2010
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
zondag 05 september 2010
21:00
Huub Stapel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
woensdag 08 september 2010
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Thalia Theater, IJmuiden
donderdag 09 september 2010
20:30
Lebbis
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 10 september 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 11 september 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
20:00
Jasper Valstar / Lambert-Jan Koops / Patrick Meije
Effenaar, Eindhoven
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 september 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Victorie, Alkmaar
maandag 13 september 2010
20:00
Pablo Francisco
Amstelborgh, Amsterdam
dinsdag 14 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 15 september 2010
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 16 september 2010
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Toegift, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 17 september 2010
20:30
Erris van Ginkel
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Night of Comedy - News of Comedy
Posttheater, Arnhem
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 18 september 2010
20:30
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 21 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam