CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -434
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 28 okt
20:00
Cultuurhuis Doorn
Doorn
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Carrousel
Ommen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Cultura
Ede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 29 okt
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
't Zand
Maarssen
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
De hoogte
Winsum
M-Lab
Amsterdam
20:00
S.C.C. Hofdael
Geldrop
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
2
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zo 30 okt
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
De Reehorst
Ede
ma 31 okt
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 01 nov
20:00
Torpedo Theater
Amsterdam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

vrijdag 28 oktober 2011

20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt Cultuurhuis Doorn, Doorn
20:00
Thijs Maas - Genade Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Carrousel, Ommen
Foto NUHR - Het werkt wel
NUHR - Het werkt wel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Han Solo - Multikul G.C. Tentakel, Zonhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Amicitia Theater, Sneek
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Freek de Jonge Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Anuar - Gedreven Cultura, Ede
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Bert Visscher Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Dolf Jansen Dok6, Panningen
20:00
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
Foto Herman van Veen
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Daniël Arends - Blessuretijd Meervaart, Amsterdam
20:30
Wimie Wilhelm Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 29 oktober 2011

20:00
Purper - Helden Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal 't Zand, Maarssen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak In de Brouwerij, Asten
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De hoogte, Winsum
Foto Andre Manuel  - Leve de man van de SVP!
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! M-Lab, Amsterdam
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang S.C.C. Hofdael, Geldrop
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Schudden - Noorderzon Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Prinsenhof, Best
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen Hoftheater, Raalte
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Theo Nijland Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Anne van Rijn Theater PePijn, Den Haag
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Agora Theater Druten, Druten
2
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk De Boodschap, Rijen
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Pook, Oostknollendam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Zaantheater, Zaandam
20:00
Freek de Jonge Amicitia Theater, Sneek
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Groenendijk C.C. De Kei, Reusel
Javier Guzman - Oorverdovend Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Theo Nijland Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Cabaretbal - met o.a. Jan Jaap van de Wal Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zondag 30 oktober 2011

20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marijke Boon - Boon best Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog De Reehorst, Ede

maandag 31 oktober 2011

20:00
Gili - Gili drijft uit De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mike Boddé - Pil Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Micha Wertheim - Voor de zoveelste keer (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 01 november 2011

20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies Torpedo Theater, Amsterdam
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Eric Koller - BULL! Wilminktheater, Enschede
20:00
Eric Koller - BULL! Wilminktheater, Enschede
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thijs van Domburg M-Lab, Amsterdam
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Agnietenhof, Tiel
20:00
Freek de Jonge Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Oorverdovend Markant Uden, Uden
20:00
Bert Visscher Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Comedytrain Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -434