CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -434
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 nov
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Concordia
Haastrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Boodschap
Rijen
za 10 nov
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kulturhus Holten
Holten
De Bres
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater De Omval
Diemen
Bon theater
Medemblik
Theater Achterom
Hilversum
Theater Carrousel
Ommen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Werftheater
Utrecht
Amicitia Theater
Sneek
Meervaart
Amsterdam
Cultura
Ede
Posttheater
Arnhem
1
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Koningshof
Maassluis
zo 11 nov
Theater De Verbeelding
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 12 nov
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
di 13 nov
Scheldetheater
Terneuzen
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Martiniplaza
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
wo 14 nov
Scheldetheater
Terneuzen
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Amicitia Theater
Sneek
Podium Het Oude Slot
Heemstede
C.C. Palethe
Overpelt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Beun
Heiloo
Martiniplaza
Groningen
20:00
Scala Helmond
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
1
do 15 nov
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kappen
Haaksbergen
Martiniplaza
Groningen

vrijdag 09 november 2012

Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Lampegiet, Veenendaal
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater Concordia, Haastrecht
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue Theater Zuidplein, Rotterdam
Marco Roelofs Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Katinka Polderman Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
De Grote Improvisatieshow Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten De Boodschap, Rijen

zaterdag 10 november 2012

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners Agora Theater Lelystad, Lelystad
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis! Agnietenhof, Tiel
Ellen Dikker - Horten en stoten Het Veur Theater, Leidschendam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Poolvogel - Poolvogel Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Kulturhus Holten, Holten
Anne Jan Toonstra - Murw t.o. De Bres, Leeuwarden
Acda en de Munnik - 't Heerst Meervaart, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater De Omval, Diemen
Schudden - We vieren het maar Bon theater, Medemblik
Speelman & Speelman - Optimisten Theater Achterom, Hilversum
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Carrousel, Ommen
Carolien Borgers - Happy End Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen Amicitia Theater, Sneek
Op Sterk Water - Alfa Meervaart, Amsterdam
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven Cultura, Ede
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Posttheater, Arnhem
1
Eric Koller - Fire in the hole Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ashton Brothers - Treasures Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Afijn Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Droog Brood - Dat wordt oorlog C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater Bouwkunde, Deventer
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Henry van Loon en Jo Effenaar, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
LOS muziektheater - FCKD Koningshof, Maassluis

zondag 11 november 2012

Poolvogel - Poolvogel Theater De Verbeelding, Purmerend
Acda en de Munnik - 't Heerst Meervaart, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE DeLaMar, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 12 november 2012

Yora Rienstra - We maken er wat van Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Met alle respect De Kleine Komedie, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Lochem, Lochem

dinsdag 13 november 2012

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners Scheldetheater, Terneuzen
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012 Agnietenhof, Tiel
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Met alle respect De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Najib Amhali - Alles komt goed Martiniplaza, Groningen
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012 TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Youp van 't Hek Theater de Hofnar, Valkenswaard

woensdag 14 november 2012

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners Scheldetheater, Terneuzen
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid DeLaMar, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Ali geeft antwoord Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst Amicitia Theater, Sneek
Yora Rienstra - We maken er wat van Podium Het Oude Slot, Heemstede
Joost van Hyfte - KOK C.C. Palethe, Overpelt
Sara Kroos - Voor de leeuwen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - Bonzaai!!! Theater De Muzeval, Emmen
Henry van Loon - Electropis Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Podium Vlieland, Vlieland
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater de Beun, Heiloo
Najib Amhali - Alles komt goed Martiniplaza, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - De Revue Scala Helmond, Helmond
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012 Theater De Lievekamp, Oss
1

donderdag 15 november 2012

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners Scheldetheater, Terneuzen
Enge Buren - Reuring Theater Zinin, Nijverdal
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater de Griffioen, Amstelveen
Poolvogel - Poolvogel Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Ali geeft antwoord Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Acda en de Munnik - 't Heerst Markant Uden, Uden
Schudden - We vieren het maar Schouwburg Venray, Venray
Joost van Hyfte - KOK C.C. Kortrijk, Kortrijk
Carolien Borgers - Happy End Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Voor de leeuwen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ashton Brothers - Treasures De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Bert Visscher - Afijn Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Sprook Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Posthuis Theater, Heerenveen
Silvester Zwaneveld - In de lift Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Wigwam Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater de Kappen, Haaksbergen
Najib Amhali - Alles komt goed Martiniplaza, Groningen
Pagina -434