Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Warande
Turnhout
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Omval
Diemen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Schuurkerk
Maassluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Achterom
Hilversum
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Djoelen
Oud-Turnhout
P3
Purmerend
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Arsenaal Theater
Vlissingen
Flint
Amersfoort
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C. De Borre
Bierbeek
Chassé Theater
Breda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
woensdag 12 mei 2010
Hete vrede
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eric van Sauers - Ridder
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Freek de Jonge - De hel van het noorden
De Warande, Turnhout
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - Axestos
Zaantheater, Zaandam
donderdag 13 mei 2010
20:30
Droog Brood | een frisse wind
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Sonnema Comedy Night
Poppodium Romein, Leeuwarden
Hete vrede
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric van Sauers - Ridder
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - Axestos
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 14 mei 2010
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. De Werf, Aalst
Guido Weijers - Axestos
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Droog Brood
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
De Kattendans, Bergeijk
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
NUHR - Nieuw Programma
Theater De Omval, Diemen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Speelman & Speelman - Thuis
Theater 't Pand, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Posthuis Theater, Heerenveen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Fulcotheater, IJsselstein
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Kommil Foo
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Schuurkerk, Maassluis
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Hakim
J.C. Elektra, Sliedrecht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Gijs Nillissen & Michiel Peereboom
Werftheater, Utrecht
20:00
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 15 mei 2010
Guido Weijers - Axestos
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Flint, Amersfoort
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Hete vrede
Meervaart, Amsterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Orpheus, Apeldoorn
Hardcore Comedy
Posttheater, Arnhem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Altijd Verder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Speelman & Speelman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Diederik van Vleuten met Daar werd wat groots verr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater Achterom, Hilversum
Javier Guzman - Por Dios
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Djoelen, Oud-Turnhout
NUHR - Nieuw Programma
P3, Purmerend
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Karin Bruers - Bruers for president
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Pieter Jouke & Ronald Snijders
Werftheater, Utrecht
20:15
Droog Brood - EEN FRISSE WIND
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Schalm, Veldhoven
Freek de Jonge - Van A naar Z
Arsenaal Theater, Vlissingen
zondag 16 mei 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Flint, Amersfoort
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 17 mei 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 18 mei 2010
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Almere, Almere
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
20:15
Samba Schutte
Theater De Veste, Delft
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Parktheater, Eindhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 19 mei 2010
NUHR - Nieuw Programma
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Borre, Bierbeek
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posthuis Theater, Heerenveen
Hete vrede
Cpunt Theater, Hoofddorp
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Comedytrain - Theatertour 09/10
Theater De Lampegiet, Veenendaal