Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podium heino
Heino
C.C. De Pas
Heesch
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
C.C. De Klameare
Workum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Boodschap
Rijen
C.C. Den Blank
Overijse
BaronTheater
Opende
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningshof
Maassluis
Koningshof
Maassluis
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Bres
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Eendracht
Gemert
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg Theothorne
Dieren
Spant!
Bussum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater PePijn
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
20:30
So What!
Gouda
NTGent
Gent
Theater Concordia
Enschede
vrijdag 01 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium heino, Heino
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Pas, Heesch
Eric Koller - Fire in the hole
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - De Revue
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
De Reggehof, Goor
Henry van Loon - Electropis
Wilminktheater, Enschede
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Han Solo - Han Solo bedankt!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Flint, Amersfoort
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Almere, Almere
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 februari 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 03 februari 2013
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 04 februari 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 05 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 februari 2013
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede