CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -43
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 jan
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agnietenhof
Tiel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
DeMess
Naarden
Theater PePijn
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
zo 27 jan
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
ma 28 jan
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 29 jan
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kom
Nieuwegein
1
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 30 jan
Stadstheater Arnhem
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultura
Ede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Deurne
Deurne
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
1
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
do 31 jan
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
C-Mine
Genk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
C.C. Stroud
Putten
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen

zaterdag 26 januari 2019

Patrick Laureij Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Agnietenhof, Tiel
Stefano Keizers - Erg Heel Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. Het Gasthuis, Aarschot
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 DeMess, Naarden
Nathalie Baartman - Breek Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Arto Theater, Schoonhoven
William Boeva - Reset Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36 Meervaart, Amsterdam
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Agora Theater Druten, Druten
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Perron-3, Rosmalen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Anna & Lisa Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater De Verbeelding, Purmerend

zondag 27 januari 2019

Karin Bloemen - Souvenirs C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato De Kleine Willem, Enschede

maandag 28 januari 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Parktheater, Eindhoven

dinsdag 29 januari 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Ali B - Koorts
Ali B - Koorts Theater de Kom, Nieuwegein
1
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?! Theaters Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 30 januari 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Leest, Waalwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom De Oosterpoort, Groningen
Foto Karin Bloemen - Souvenirs
Karin Bloemen - Souvenirs C.C. Deurne, Deurne
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?! Wilminktheater, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater De Veste, Delft
1
Matroesjka - Brainwash Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Parktheater, Eindhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Toneelschuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Theater PePijn, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs C.C. Martien van Doorne, Deurne

donderdag 31 januari 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Storm, Winterswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C-Mine, Genk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Louise Korthals - Alles is er De Maagd, Bergen op Zoom
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash C.C. Stroud, Putten
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina -43