Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Floralis
Lisse
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Meerpaal
Dronten
De Hofnar
Aalten
Den heuvel
Alphen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
zaterdag 07 december 2019
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - BASTA!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 08 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
17:00
Michèle Bernier
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 09 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 10 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 11 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 12 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
ATLAS Theater, Emmen
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen