Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater 1892
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zalencentrum de Treemter
Balk
C.C. Den Herd
Bladel
vrijdag 30 november 2012
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Umbilical Brothers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dolf Jansen
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Emilio Guzman
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Piepschuim
Theater 't Pand, Gorinchem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Op Sterk Water - Alfa
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
De Hyena's
Theater 1892, Zoetermeer
20:00
Alex Klaasen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jeroen Leenders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jeroen Leenders
Theater Carrousel, Ommen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Carrousel, Ommen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Concordia, Enschede
20:00
Ton Kas
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Thomas van Luyn
Theater Concordia, Enschede
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater Dakota, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Emilio Guzman
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater De Kik, Elst
20:00
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Eric Koller
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Umbilical Brothers
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen
Theater de Kom, Nieuwegein
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jochen Otten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Thomas van Luyn
Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Koning
Theater De Omval, Diemen
20:00
Katinka Polderman
Theater De Omval, Diemen
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Purmaryn, Purmerend
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Emilio Guzman
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Eric Koller
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Emilio Guzman
Theater de Spiegel, Zwolle
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Piepschuim
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Emilio Guzman
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Emilio Guzman
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochen Otten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Lebbis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Emilio Guzman
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Eric Koller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Eric Koller
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Jochen Otten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeroen Leenders
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Emilio Guzman
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Margriet Bolding
Theater het Pakhuis, Hoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:00
Thomas van Luyn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Idea, Soest
20:00
Emilio Guzman
Theater Idea, Soest
20:00
Piepschuim
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Emilio Guzman
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Alex Klaasen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Margriet Bolding
Theater Top, Bemmel
20:00
De Hyena's
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
Wilko Terwijn
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lebbis
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Piepschuim
Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Lebbis
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Piepschuim
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Emilio Guzman
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Eric Koller
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arno van der Heyden
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Eric Koller
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Martijn Koning
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Katinka Polderman
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Werftheater, Utrecht
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Zaantheater, Zaandam
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Zalencentrum de Treemter, Balk
zaterdag 01 december 2012
Henry van Loon - Electropis
C.C. Den Herd, Bladel