CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -441
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Toegift
Den Hoorn
Chassé Theater
Breda
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
Flint
Amersfoort
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 29 jan
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ma 30 jan
Meervaart
Amsterdam
1
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
di 31 jan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Posttheater
Arnhem
14:00
Flint
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 01 feb
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
do 02 feb
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg

zaterdag 28 januari 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - De Onzen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Enge Buren - Ruk! Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - Kusje erop! De Toegift, Den Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Chassé Theater, Breda
1
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets Molen De Ster, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Kees, Huissen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Parkgebouw, Rijssen
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Ludens, Voorburg
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Bon theater, Medemblik
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Stenge, Heinkenszand
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater PePijn, Den Haag

zondag 29 januari 2017

15:00
Mini & Maxi Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Saudade TAQA Theater De Vest, Alkmaar

maandag 30 januari 2017

Foto Hans Teeuwen - Echte Rancune
Hans Teeuwen - Echte Rancune Meervaart, Amsterdam
1
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Het Postkantoor, Bovenkarspel

dinsdag 31 januari 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
Pieter Derks - Spot Posttheater, Arnhem
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles Flint, Amersfoort
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 01 februari 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenosborn - #Life Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Henry van Loon - Sleutelmoment
Henry van Loon - Sleutelmoment Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
1
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Mini & Maxi Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Flint, Amersfoort
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Oldenosborn - #Life Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kattendans, Bergeijk

donderdag 02 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Gooiland, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Sleutelmoment De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Almere, Almere
Jochen Otten Schouwburg Lochem, Lochem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Philippe Geubels
Philippe Geubels Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Hof in Salland, Raalte
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pagina -441