Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Theater De Kik
Elst
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
De Noordgouw
Heerde
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
De Brink
Leunen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
vrijdag 30 november 2012
20:00
Eric Koller
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Emilio Guzman
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Burgerweeshuis, Deventer
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jochen Otten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Thomas van Luyn
Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Koning
Theater De Omval, Diemen
20:00
Katinka Polderman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Daniël Arends
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Jeroen Leenders
De Cammeleur, Dongen
20:00
De Hyena's
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Meerpaal, Dronten
20:00
Eric Koller
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Eric Koller
De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's
De Reehorst, Ede
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ton Kas
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Kamagurka - Sprook
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater De Kik, Elst
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Eric Koller
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Concordia, Enschede
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Arno van der Heyden
Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Wilminktheater, Enschede
20:00
Emilio Guzman
Prismare, Enschede
20:00
Thomas van Luyn
Theater Concordia, Enschede
20:00
Alex Klaasen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Eric Koller
De Dialoog, Ermelo
20:00
Eric Koller
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Jochen Otten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Emilio Guzman
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Eric Koller
Podium 't Beest, Goes
20:00
Emilio Guzman
Podium 't Beest, Goes
20:00
Eric Koller
Jan van Besouw, Goirle
20:00
The Umbilical Brothers
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Emilio Guzman
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lebbis
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Piepschuim
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Piepschuim
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Eric Koller
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Emilio Guzman
Schuur, Haarlem
20:00
Ton Kas
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Jeroen Leenders
Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
20:00
Jochen Otten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jochen Otten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeroen Leenders
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Emilio Guzman
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Micha Wertheim
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Emilio Guzman
De Noordgouw, Heerde
20:00
Jochen Otten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Emilio Guzman
Posthuis Theater, Heerenveen
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Emilio Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Emilio Guzman
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
Op Sterk Water - Alfa
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Margriet Bolding
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:00
Katinka Polderman
Kukeleku, Horst
20:00
Dolf Jansen
Kukeleku, Horst
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Eric Koller
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Alex Klaasen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Piepschuim
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Emilio Guzman
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Emilio Guzman
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Anne Jan Toonstra
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Harmonie, Leeuwarden
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric Koller
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Piepschuim
De Brink, Leunen
20:00
Piepschuim
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Emilio Guzman
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Micha Wertheim
30CC/Schouwburg, Leuven