Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Zaete
Yerseke
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. 't Vondel
Halle
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Sweel Cultureel
Zweeloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Achterom
Hilversum
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Meervaart
Amsterdam
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Singer Theater
Laren
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Almere
Almere
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Bon theater
Medemblik
Fransche School Culemborg
Culemborg
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Witte Theater
IJmuiden
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Musis
Arnhem
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Beun
Heiloo
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
M-Lab
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Storm
Winterswijk
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Spant!
Bussum
20:15
De Molenberg
Delfzijl
vrijdag 26 maart 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Eric van Sauers - Ridder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Achterom, Hilversum
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniel Arends - Geen excuses
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
zaterdag 27 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Omval, Diemen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Singer Theater, Laren
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Bon theater, Medemblik
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Witte Theater, IJmuiden
Kamagurka - Kamagurka Geneest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Beun, Heiloo
Hans Teeuwen Zingt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Finalistentour Cabaretesk 10
De Weijer, Boxmeer
Eric van Sauers - Ridder
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Tobbe, Voorburg
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 28 maart 2010
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Freek de Jonge
Paard, Den Haag
maandag 29 maart 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
20:00
hommage aan rob chrispijn | amsterdams kleinkunst
Meervaart, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater de Schalm, Veldhoven
Acda en de Munnik
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 30 maart 2010
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Boheems
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Jochen Otten
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Markant Uden, Uden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Anne en Goebbels, een confrontatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 31 maart 2010
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parktheater, Eindhoven
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - Axestos
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
Acda en de Munnik
Zaantheater, Zaandam
donderdag 01 april 2010
20:30
Vos & Vogels, Marmot met appeltaart
C.C. Zundert, Zundert
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Boheems
Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Mans Genoeg
Posttheater, Arnhem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Spant!, Bussum
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
De Molenberg, Delfzijl