Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Dreumel
Dreumel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
WORM
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
BaronTheater
Opende
BREStheater
Brielle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Poorterij
Zaltbommel
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Pook
Oostknollendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ledeltheater
Oostburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
vrijdag 02 oktober 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman
WORM, Rotterdam
zaterdag 03 oktober 2015
Hans Aarsman - Zelf weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
BaronTheater, Opende
Lebbis - De Paardenpoetser
BREStheater, Brielle
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Poorterij, Zaltbommel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van Kooten
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Werftheater, Utrecht
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 07 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 08 oktober 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 oktober 2015
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht