Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Groene Engel
Oss
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
C.C. 't Vondel
Halle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Cammeleur
Dongen
De Harmonie
Leeuwarden
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Zaete
Yerseke
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sweel Cultureel
Zweeloo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
M-Lab
Amsterdam
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Singer Theater
Laren
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Zinin
Nijverdal
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Paard
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Peeriscoop
Gorinchem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
donderdag 25 maart 2010
Finalistentour Cabaretesk 10
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter
C.C. Zundert, Zundert
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Harmonie, Leeuwarden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Groene Engel, Oss
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Mans Genoeg
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hete vrede
Theater de Kampanje, Den Helder
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 26 maart 2010
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Eric van Sauers - Ridder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniel Arends - Geen excuses
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Achterom, Hilversum
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zaterdag 27 maart 2010
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Bon theater, Medemblik
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
Kamagurka - Kamagurka Geneest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Finalistentour Cabaretesk 10
De Weijer, Boxmeer
Eric van Sauers - Ridder
Deventer Schouwburg, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kennemer Theater, Beverwijk
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Hans Teeuwen Zingt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Almere, Almere
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Singer Theater, Laren
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Omval, Diemen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Tobbe, Voorburg
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Zinin, Nijverdal
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Witte Theater, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
zondag 28 maart 2010
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Freek de Jonge
Paard, Den Haag
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
maandag 29 maart 2010
Acda en de Munnik
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
hommage aan rob chrispijn | amsterdams kleinkunst
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater de Schalm, Veldhoven
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 30 maart 2010
20:00
Anne en Goebbels, een confrontatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
Markant Uden, Uden
Sara Kroos - Boheems
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jochen Otten
Theater De Veste, Delft
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 31 maart 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel