Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Concertgebouw
Brugge
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
Rock Mine Cafe
Genk
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Achterolmen
Maaseik
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater De Musketon
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Onder de Molen
Vorden
20:00
De Speeldoos
Vught
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater De Molen
Beuningen
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Brugge
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Iduna
Drachten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater `t Spieker
Eibergen
C.C. De Werft
Geel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Smeltkroes
Maarheeze
Bon theater
Medemblik
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Schuur
Zevenbergen
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Brugge
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
vrijdag 05 april 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 06 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 07 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten