Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Werftheater
Utrecht
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Kruithuis
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Leest
Waalwijk
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
De Spieghel
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Hof 88
Almelo
De Velinx
Tongeren
C.C. De Pas
Heesch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Steiger
Menen
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Dok6
Panningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Roepaen
Ottersum
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
De Maagd
Bergen op Zoom
zaterdag 30 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 april 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 03 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 04 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
vrijdag 05 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom