CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -446
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 03 mrt
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 04 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
CK Theater
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Diligentia
Den Haag
1
Theater aan de Schie
Schiedam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
2
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vr 05 mrt
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Cammeleur
Dongen
Zaantheater
Zaandam
De Reehorst
Ede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
So What!
Gouda
za 06 mrt
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater `t Spieker
Eibergen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater Rotonde
Borger
Posttheater
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
2
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Jan van Besouw
Goirle
De Harmonie
Leeuwarden
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dorpstheater Wormer
Wormer
16:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 07 mrt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
ma 08 mrt
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
di 09 mrt
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
1
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen

woensdag 03 maart 2010

20:00
Acda en de Munnik TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 04 maart 2010

Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Begijn le Bleu CK Theater, Roermond
Wim Helsen - Het uur van de prutser Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Het Kielzog, Hoogezand
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Guldenberg, Wevelgem
Foto Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Diligentia, Den Haag
1
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater aan de Schie, Schiedam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Por Dios De Molenberg, Delfzijl
Guido Weijers - Axestos Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter C.C. Kortrijk, Kortrijk
Hete vrede Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Micha Wertheim Theater De Veste, Delft
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Leidse Schouwburg, Leiden
2
1
20:15
Eric van Sauers - Ridder Theater de Hofnar, Valkenswaard

vrijdag 05 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Guido Weijers
Guido Weijers Scheldetheater, Terneuzen
1
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human G.C. Spikkerelle, Avelgem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Westrand, Dilbeek
Wim Helsen - Het uur van de prutser Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Schaffelaartheater, Barneveld
Kamagurka - Kamagurka Geneest Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone De Cammeleur, Dongen
Roué Verveer - Mans Genoeg Zaantheater, Zaandam
Jörgen Raymann - Familyman De Reehorst, Ede
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor De Grap Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Por Dios De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Leidse Schouwburg, Leiden
1
Hete vrede Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep C.C. Zundert, Zundert
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:15
Kristel Zweers - Ruig C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af BREStheater, Brielle
21:00
Veerle Malschaert So What!, Gouda

zaterdag 06 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Fransche School Culemborg, Culemborg
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Finalistentour Cabaretesk 10 Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Alex Agnew - More Human Than Human G.C. Spikkerelle, Avelgem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater `t Spieker, Eibergen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Kortrijk, Kortrijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Rotonde, Borger
Kamagurka - Kamagurka Geneest Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater de Koornbeurs, Franeker
Marc-Marie Huijbregts - Punt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Buena Vista Podium Mozaiek, Amsterdam
Foto Guido Weijers - Axestos
Guido Weijers - Axestos Scheldetheater, Terneuzen
2
Dolf Jansen - Altijd Verder Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter Jan van Besouw, Goirle
Acda en de Munnik - ODE De Harmonie, Leeuwarden
Dedication MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Hete vrede Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends Dorpstheater Wormer, Wormer
16:00
Roel Meijvis Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep C.C. Zundert, Zundert
20:00
Wim Helsen Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Dames voor na vieren met Koude Kermis (try-out) Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig Theater Achterom, Hilversum
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:30
Roel Meijvis Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 07 maart 2010

Marc-Marie Huijbregts - Punt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Hé Cabaret & Theatergroep C.C. Zundert, Zundert
20:15
Tentekomai - Dadada-dan Tenko De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kasper van Kooten Leidse Schouwburg, Leiden

maandag 08 maart 2010

Sara Kroos - Boheems Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Frits Sissing / Trudy Labij / Syb van de Ploeg - De Oosterpoort, Groningen

dinsdag 09 maart 2010

Ashton Brothers - Charlatans Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
1
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pagina -446