Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
CK Theater
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Zaantheater
Zaandam
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Reehorst
Ede
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
Schaffelaartheater
Barneveld
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Dorpstheater Wormer
Wormer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
16:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater `t Spieker
Eibergen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Rotonde
Borger
G.C. Spikkerelle
Avelgem
dinsdag 02 maart 2010
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 03 maart 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Altijd Verder
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Venray, Venray
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Boheems
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Lucent Danstheater, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Flint, Amersfoort
20:00
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 04 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 05 maart 2010
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Roué Verveer - Mans Genoeg
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Gryphus, Vierlingsbeek
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers
Scheldetheater, Terneuzen
Acda en de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - Ridder
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Veerle Malschaert
So What!, Gouda
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
De Cammeleur, Dongen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
BREStheater, Brielle
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 06 maart 2010
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Daniël Arends
Dorpstheater Wormer, Wormer
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - Axestos
Scheldetheater, Terneuzen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Finalistentour Cabaretesk 10
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Acda en de Munnik - ODE
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Dedication
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
16:00
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hete vrede
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Dames voor na vieren met Koude Kermis (try-out)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Jan van Besouw, Goirle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater `t Spieker, Eibergen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Rotonde, Borger
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem