Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Kroon
Bocholt
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
013
Tilburg
20:45
013
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Molen
Beuningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spiegeltheater
Middelburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lakei
Helmond
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Zwaan
Uitgeest
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
Crown theater
Aalsmeer
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Dok6
Panningen
Theater De Omval
Diemen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Capitole
Gent
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lux
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Het Klooster
Nuenen
vrijdag 19 oktober 2012
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Pand, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Wigwam
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Max van den Burg - Schlemiel
Het Veur Theater, Leidschendam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Fire in the hole
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ali B - Ali geeft antwoord
De Muze, Noordwijk
Carolien Borgers - Happy End
De Molenberg, Delfzijl
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Kroon, Bocholt
Jandino Asporaat - De Revue
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart
013, Tilburg
20:45
Matennaaiers Nico Dijkshoorn & Ronald Giphart
013, Tilburg
zaterdag 20 oktober 2012
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Walhalla, Rotterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Van nature
Theater De Molen, Beuningen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Swanla Theater, Zevenhuizen
Schudden - We vieren het maar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Poolvogel - Poolvogel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Flint, Amersfoort
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Diligentia, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Deventer Schouwburg, Deventer
Berry Lussenburg - Verwhard
De Zwaan, Uitgeest
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
De Maaspoort, Venlo
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
Ali B - Ali geeft antwoord
Crown theater, Aalsmeer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C.C. Zundert, Zundert
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
Anuar - Vastberaden
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 21 oktober 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Almere, Almere
maandag 22 oktober 2012
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 23 oktober 2012
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Marco Roelofs
Dok6, Panningen
woensdag 24 oktober 2012
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Omval, Diemen
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
20:00
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Meervaart, Amsterdam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maaspoort, Venlo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Marco Roelofs
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 25 oktober 2012
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Spiegel, Zwolle
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Speeldoos, Baarn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Mythe, Goes
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Marco Roelofs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen