CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -447
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 04 mrt
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
2
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vr 05 mrt
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Cammeleur
Dongen
Zaantheater
Zaandam
De Reehorst
Ede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
So What!
Gouda
za 06 mrt
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater `t Spieker
Eibergen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater Rotonde
Borger
Posttheater
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
2
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Jan van Besouw
Goirle
De Harmonie
Leeuwarden
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dorpstheater Wormer
Wormer
16:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 07 mrt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
ma 08 mrt
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
di 09 mrt
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
1
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
Parktheater
Eindhoven
2
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
wo 10 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1

donderdag 04 maart 2010

20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Micha Wertheim Theater De Veste, Delft
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Leidse Schouwburg, Leiden
2
1
20:15
Eric van Sauers - Ridder Theater de Hofnar, Valkenswaard

vrijdag 05 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Guido Weijers
Guido Weijers Scheldetheater, Terneuzen
1
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human G.C. Spikkerelle, Avelgem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Westrand, Dilbeek
Wim Helsen - Het uur van de prutser Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Schaffelaartheater, Barneveld
Kamagurka - Kamagurka Geneest Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone De Cammeleur, Dongen
Roué Verveer - Mans Genoeg Zaantheater, Zaandam
Jörgen Raymann - Familyman De Reehorst, Ede
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor De Grap Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Por Dios De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Leidse Schouwburg, Leiden
1
Hete vrede Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep C.C. Zundert, Zundert
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:15
Kristel Zweers - Ruig C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af BREStheater, Brielle
21:00
Veerle Malschaert So What!, Gouda

zaterdag 06 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Fransche School Culemborg, Culemborg
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Finalistentour Cabaretesk 10 Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Alex Agnew - More Human Than Human G.C. Spikkerelle, Avelgem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater `t Spieker, Eibergen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Kortrijk, Kortrijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Rotonde, Borger
Kamagurka - Kamagurka Geneest Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater de Koornbeurs, Franeker
Marc-Marie Huijbregts - Punt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Buena Vista Podium Mozaiek, Amsterdam
Foto Guido Weijers - Axestos
Guido Weijers - Axestos Scheldetheater, Terneuzen
2
Dolf Jansen - Altijd Verder Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter Jan van Besouw, Goirle
Acda en de Munnik - ODE De Harmonie, Leeuwarden
Dedication MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Hete vrede Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends Dorpstheater Wormer, Wormer
16:00
Roel Meijvis Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep C.C. Zundert, Zundert
20:00
Wim Helsen Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Dames voor na vieren met Koude Kermis (try-out) Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig Theater Achterom, Hilversum
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:30
Roel Meijvis Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 07 maart 2010

Marc-Marie Huijbregts - Punt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Hé Cabaret & Theatergroep C.C. Zundert, Zundert
20:15
Tentekomai - Dadada-dan Tenko De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kasper van Kooten Leidse Schouwburg, Leiden

maandag 08 maart 2010

Sara Kroos - Boheems Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Frits Sissing / Trudy Labij / Syb van de Ploeg - De Oosterpoort, Groningen

dinsdag 09 maart 2010

Ashton Brothers - Charlatans Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
1
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Sara Kroos - Boheems
Sara Kroos - Boheems Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Foto Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Parktheater, Eindhoven
2
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Por Dios Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Altijd Verder TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

woensdag 10 maart 2010

Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - Ridder Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Mans Genoeg Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Weijers - Axestos Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Dolf Jansen - Altijd Verder
Dolf Jansen - Altijd Verder Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
Pagina -447