CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -447
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 jun
Diligentia
Den Haag
1
Theater de Kampanje
Den Helder
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Werftheater
Utrecht
za 05 jun
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
ACU
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
2
Schouwburg Almere
Almere
Markant Uden
Uden
1
1
19:45
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
zo 06 jun
Compagnietheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:15
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Prinsentuin
Leeuwarden
ma 07 jun
Compagnietheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
di 08 jun
Compagnietheater
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theaters Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 09 jun
De Harmonie
Leeuwarden
Theaters Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
do 10 jun
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
vr 11 jun
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
za 12 jun
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
zo 13 jun
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
ma 14 jun
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Allicht
Nijmegen
di 15 jun
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
wo 16 jun
Kursaal Oostende
Oostende
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
3
do 17 jun
C.C. Kadans
Wuustwezel
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
vr 18 jun
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
za 19 jun
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
1
zo 20 jun
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
zo 27 jun
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
do 08 jul
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
di 27 jul
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
zo 01 aug
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
za 07 aug
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
di 24 aug
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
wo 25 aug
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
za 28 aug
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
vr 03 sep
De Rots
Antwerpen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 04 sep
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 05 sep
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
wo 08 sep
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
do 09 sep
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
vr 10 sep
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 11 sep
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 12 sep
Victorie
Alkmaar
ma 13 sep
20:00
Amstelborgh
Amsterdam

vrijdag 04 juni 2010

Foto Hans Liberg  - 25 jaar Hans Liberg
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Diligentia, Den Haag
1
Eric van Sauers - Ridder Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Javier Guzman - Por Dios
Javier Guzman - Por Dios Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Guido Weijers - Axestos Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - De Rust Zelve Schouwburg Almere, Almere
Hete vrede Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Comedytrain Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal Werftheater, Utrecht

zaterdag 05 juni 2010

Night of Comedy - News of Comedy Burgerweeshuis, Deventer
Klaas van der Eerden - Schwalbe De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Stemming Compagnietheater, Amsterdam
Paul Merton ACU, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Javier Guzman - Por Dios
Javier Guzman - Por Dios Oude Luxor Theater, Rotterdam
2
Jochem Myjer - De Rust Zelve Schouwburg Almere, Almere
Foto Hete vrede
Hete vrede Markant Uden, Uden
1
1
19:45
Patrick Neumann Het Podium, Hoogeveen
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal Werftheater, Utrecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle Chassé Theater, Breda
21:00
Droog Brood Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

zondag 06 juni 2010

Freek de Jonge - De Stemming Compagnietheater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:15
Patrick Neumann Het Podium, Hoogeveen
20:00
Wakker in de stad Prinsentuin, Leeuwarden

maandag 07 juni 2010

Freek de Jonge - De Stemming Compagnietheater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers AFAS Circustheater, Scheveningen

dinsdag 08 juni 2010

Freek de Jonge - De Stemming Compagnietheater, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Axestos Theaters Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 09 juni 2010

Eric van Sauers - Ridder De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - Axestos Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Hete vrede Parktheater, Eindhoven
Foto Dolf Jansen - Uitslag
Dolf Jansen - Uitslag De Kleine Komedie, Amsterdam
1

donderdag 10 juni 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede Parktheater, Eindhoven
20:15
Eric van Sauers - Ridder Leidse Schouwburg, Leiden

vrijdag 11 juni 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - Ridder Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Familyman Parktheater, Eindhoven
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
Hete vrede Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

zaterdag 12 juni 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Punt Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Comedy Explosion Effenaar, Eindhoven

zondag 13 juni 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Punt Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Dolf Jansen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Dolf Jansen: Altijd Verder Theater de Purmaryn, Purmerend

maandag 14 juni 2010

Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Buiten Bereik / Binnenste Buiten Allicht, Nijmegen

dinsdag 15 juni 2010

Guido Weijers - Axestos Twentse Schouwburg, Enschede
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1

woensdag 16 juni 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser Kursaal Oostende, Oostende
Guido Weijers - Axestos Twentse Schouwburg, Enschede
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
3

donderdag 17 juni 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser C.C. Kadans, Wuustwezel
Cabarestafette Twentse Schouwburg, Enschede
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Vincent Geers - Onder Controle Muziekcentrum Enschede, Enschede

vrijdag 18 juni 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser C.C. Kadans, Wuustwezel
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2

zaterdag 19 juni 2010

Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
1

zondag 20 juni 2010

16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd Toomler Theater, Amsterdam

zondag 27 juni 2010

11:00
Theater Piepmuis Dromen bij Piepmuis Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg

donderdag 08 juli 2010

20:00
Brigitte Kaandorp / Cor Bakker Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

dinsdag 27 juli 2010

20:30
Bert Gabriels / Jeroen Leenders / Michael van Peel Openluchttheater Rivierenhof, Deurne

zondag 01 augustus 2010

11:00
Theater Piepmuis Kabouter Wiebel en het ei Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg

zaterdag 07 augustus 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wakker in de stad Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Speelman & Speelman Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

dinsdag 24 augustus 2010

20:15
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

woensdag 25 augustus 2010

20:15
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

zaterdag 28 augustus 2010

20:30
Youp van 't Hek Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

vrijdag 03 september 2010

Alex Agnew - More Human Than Human De Rots, Antwerpen
20:30
Soundos / Ygor Werftheater, Utrecht
20:30
Kees Torn Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 04 september 2010

20:30
Soundos / Ygor Werftheater, Utrecht
20:30
Kees Torn Theater PePijn, Den Haag

zondag 05 september 2010

21:00
Huub Stapel Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

woensdag 08 september 2010

20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise) Thalia Theater, IJmuiden

donderdag 09 september 2010

20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lebbis Theater de Tobbe, Voorburg

vrijdag 10 september 2010

20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Werftheater, Utrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 11 september 2010

20:00
Jasper Valstar / Lambert-Jan Koops / Patrick Meije Effenaar, Eindhoven
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Werftheater, Utrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater PePijn, Den Haag

zondag 12 september 2010

Harry Glotzbach - El Niño Victorie, Alkmaar

maandag 13 september 2010

20:00
Pablo Francisco Amstelborgh, Amsterdam
Pagina -447