Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
De Boodschap
Rijen
Schouwburg Theothorne
Dieren
Koningshof
Maassluis
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Klameare
Workum
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Kolk
Assen
BaronTheater
Opende
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Iduna
Drachten
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. Den Blank
Overijse
Spant!
Bussum
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Brouckere
Torhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
NTGent
Gent
20:00
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Munttheater
Weert
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
So What!
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Spieghel
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Concordia
Enschede
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Spieghel
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
NTGent
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Muzeval
Emmen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Muze
Noordwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
20:30
Podium 't Beest
Goes
C.C. Stroud
Putten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
zaterdag 02 februari 2013
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
zondag 03 februari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 04 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
dinsdag 05 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 06 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
donderdag 07 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen