Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Speeldoos
Vught
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Het Trefpunt
Warmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Druten
Druten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Bres
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Adelberg
Lommel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
C.C. 't Gasthoes
Horst
Spant!
Bussum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
De Spieghel
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Concordia
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Spieghel
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
So What!
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
Munttheater
Weert
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Veste
Delft
NTGent
Gent
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Stroud
Putten
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater Concordia
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Muzeval
Emmen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
NTGent
Gent
zaterdag 02 februari 2013
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
zondag 03 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
maandag 04 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 05 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 06 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 07 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent