Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Stenge
Heinkenszand
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Noorderkerk
Sneek
20:00
Scagon theater
Schagen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Zinin
Nijverdal
Bon theater
Medemblik
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Lanaken
Lanaken
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
De Eendracht
Gemert
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:15
Markant Uden
Uden
15:00
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 15 februari 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 16 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 17 februari 2019
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 18 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 februari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek