Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cultura
Ede
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
de Veste
Apeldoorn
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Idea
Soest
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Singer Theater
Laren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium heino
Heino
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Pand P
Eindhoven
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Plein
West-Graftdijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Diligentia
Den Haag
dinsdag 02 november 2021
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Hunkert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Munttheater, Weert
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Beauforthuis, Austerlitz
woensdag 03 november 2021
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parktheater, Eindhoven
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Hunkert
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Kleine Willem, Enschede
20:30
André Manuel - Sneu
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Cultura, Ede
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
donderdag 04 november 2021
20:30
Wart Kamps
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Idea, Soest
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Verwachting, Ritthem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lebbis - De Ziel
Mimik, Deventer
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Het Klooster, Woerden
Peter Pannekoek
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
de Veste, Apeldoorn
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - SNAK
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
De Domijnen, Sittard
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 05 november 2021
20:30
Lisa Loeb - Extase
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Wilminktheater, Enschede
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Idea, Soest
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Singer Theater, Laren
Peter Pannekoek
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Podium heino, Heino
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Pand P, Eindhoven
20:30
André Manuel - Sneu
NatLab, Eindhoven
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Markant Uden, Uden
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Lebbis - De Ziel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving - Restante
Het Plein, West-Graftdijk
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Diligentia, Den Haag