Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Werft
Geel
Flint
Amersfoort
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Musis
Arnhem
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Rietveld Theater
Delft
Luctor et Emergo
Rilland
De Ogtent
Duiven
De Nieuwe Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Singer Theater
Laren
C.C. De Klameare
Workum
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Wilminktheater
Enschede
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Sense
Dokkum
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
woensdag 16 november 2022
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 17 november 2022
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Zandloper, Wemmel
Jan Beuving - Restante
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werft, Geel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg - Ego
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Zaantheater, Zaandam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Meer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
De Meerpaal, Dronten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater de Beun, Heiloo
20:15
René Van Meurs - 2636
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Weijer, Boxmeer
20:30
Saman Amini's integratieplan
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Posttheater, Arnhem
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 18 november 2022
De Pannekoekencaravan
Musis, Arnhem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Rietveld Theater, Delft
Christel de Laat - Hoe dan?!
Luctor et Emergo, Rilland
Nathalie Baartman - SNAK
De Ogtent, Duiven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Singer Theater, Laren
Andries Tunru - In Theorie
C.C. De Klameare, Workum
Kiki Schippers - Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ziel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Cultura, Ede
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Sense, Dokkum
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
n00b speelt n00b
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Saman Amini's integratieplan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Posttheater, Arnhem
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rayen Panday - Focus
Posttheater, Arnhem
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Mimik, Deventer
20:30
André Manuel - Sneu
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finale 36ste Gscf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen