Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Berchem
Berchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Maagd
Bergen op Zoom
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
Schouwburg Almere
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater de Beun
Heiloo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Capitole
Gent
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Almere
Almere
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Capitole
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
G.C. De Zoerla
Westerlo
C.C. De Ploter
Ternat
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Weijer
Boxmeer
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Musis
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
G.C. Jan vander Noot
Brecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Achterom
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. De Kimpel
Bilzen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
G.C. Jan vander Noot
Brecht
dinsdag 27 april 2010
Sara Kroos - Boheems
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
woensdag 28 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Berchem, Berchem
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Lochem, Lochem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Boheems
De Maagd, Bergen op Zoom
Eric van Sauers - Ridder
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Venray, Venray
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Capitole, Gent
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Teeuwen Zingt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Wouter Depres met Je zal alles worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 29 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Ter Dilft, Bornem
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Beun, Heiloo
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 30 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Kristel Zweers - Ruig
G.C. De Zoerla, Westerlo
zaterdag 01 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Ploter, Ternat
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Podium Reimerswaal, Rilland
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Tobbe, Voorburg
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
De Weijer, Boxmeer
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Por Dios
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Teeuwen Zingt
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Musis, Arnhem
zondag 02 mei 2010
NUHR - Nieuw Programma
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
maandag 03 mei 2010
Comedytrain - Theatertour 09/10
Leidse Schouwburg, Leiden
NUHR - Nieuw Programma
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 04 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
woensdag 05 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
Guido Weijers - Axestos
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 06 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Jan vander Noot, Brecht
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
NUHR - Nieuw Programma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Achterom, Hilversum
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - Axestos
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Zaantheater, Zaandam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hete vrede
Chassé Theater, Breda
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Flint, Amersfoort
20:15
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Strombeek, Grimbergen
vrijdag 07 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Kimpel, Bilzen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Jan vander Noot, Brecht