Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
't Getouw
Mol
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
G.C. Tentakel
Zonhoven
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Scheldetheater
Terneuzen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Het Trefpunt
Warmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parkgebouw
Rijssen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Dialoog
Ermelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Munttheater
Weert
Holstohus
Olst
Colosseum Dokkum
Dokkum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater De Storm
Winterswijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater de Schalm
Veldhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
donderdag 04 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Finalistentour Cabaretesk 10
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
't Getouw, Mol
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Acda en de Munnik - ODE
Chassé Theater, Breda
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Pas, Heesch
Hete vrede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Ellen Dikker: Fjord
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Vincent Bijlo - Verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 05 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Tentakel, Zonhoven
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Lindenberg Theater, Nijmegen
Speelman & Speelman - Thuis
Agnietenhof, Tiel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Het Trefpunt, Warmond
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - Ridder
Parkgebouw, Rijssen
Leon van der Zanden - Cola
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Musis, Arnhem
Micha Wertheim - Voor De Grap
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hete vrede
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek
Markant Uden, Uden
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Droog Brood met Een Frisse Wind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
zaterdag 06 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Speelman & Speelman - Thuis
De Dialoog, Ermelo
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater 't Pand, Gorinchem
Eric van Sauers - Ridder
Munttheater, Weert
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Holstohus, Olst
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Colosseum Dokkum, Dokkum
Leon van der Zanden - Cola
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater `t Spieker, Eibergen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Storm, Winterswijk
Hete vrede
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Agnietenhof, Tiel
20:00
Cabarestafette
Singer Theater, Laren
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Diligentia, Den Haag
20:15
Bert kruismans met België voor Beginners
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Singer Theater, Laren
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Chassé Theater, Breda
zondag 07 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
S.C.C. De Enck, Oirschot
maandag 08 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Acda en de Munnik
Spant!, Bussum
dinsdag 09 februari 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Charlatans
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Meerpaal, Dronten
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Cola
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer Van Merwijk n
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Droog Brood
Theater De Veste, Delft
woensdag 10 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Breughelzaal, Bree
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - NIKÃ^
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen