Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
C.C. Zundert
Zundert
Deventer Schouwburg
Deventer
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schaffelaartheater
Barneveld
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Munttheater
Weert
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Schouwburg
Kortrijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Diligentia
Den Haag
C.C. Gildhof
Tielt
20:30
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Warande
Turnhout
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Capitole
Gent
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Capitole
Gent
MIDI Tilburg
Tilburg
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
't Getouw
Mol
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Lakei
Helmond
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Theater De Omval
Diemen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Werftheater
Utrecht
Capitole
Gent
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Partycentrum De Meijert
Mijdrecht
Swanla Theater
Zevenhuizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Evergem
Evergem
Bon theater
Medemblik
zondag 18 april 2010
14:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Deventer Schouwburg, Deventer
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 19 april 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedytrain - Theatertour 09/10
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 20 april 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kamagurka
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
eric van sauers | ridder
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Meervaart, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 21 april 2010
Wouter Deprez
Theater de Tobbe, Voorburg
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Speelman & Speelman - Thuis
Schaffelaartheater, Barneveld
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Munttheater, Weert
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Muze, Noordwijk
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg, Kortrijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cabarestafette
Zaantheater, Zaandam
donderdag 22 april 2010
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Gildhof, Tielt
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Parktheater, Eindhoven
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Por Dios
De Warande, Turnhout
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Capitole, Gent
Eric van Sauers - Ridder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Cameretten Finaletournee 2009
C.C. Zundert, Zundert
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 23 april 2010
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
MIDI Tilburg, Tilburg
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Cultura, Ede
20:15
veldhuis & kemper | we moeten praten
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Meervaart, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Het Kielzog, Hoogezand
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Druten, Druten
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Spant!, Bussum
20:15
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Oosterpoort, Groningen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
hassan's angels | hoop, gezeik en liefde
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
't Getouw, Mol
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedytrain
Lakei, Helmond
20:15
Carolien Borgers: Makkelijk Praten
Catharinakapel, Harderwijk
Begijn le Bleu
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Charlatans
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
zaterdag 24 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Speelman & Speelman - Thuis
Partycentrum De Meijert, Mijdrecht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Swanla Theater, Zevenhuizen
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater Gooiland, Hilversum
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Evergem, Evergem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bon theater, Medemblik