CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -454
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 26 mrt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Cammeleur
Dongen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
Musis
Arnhem
Sweel Cultureel
Zweeloo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Zaete
Yerseke
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
BREStheater
Brielle
za 27 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weijer
Boxmeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Singer Theater
Laren
Fransche School Culemborg
Culemborg
Zaantheater
Zaandam
M-Lab
Amsterdam
Theater de Tobbe
Voorburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
Witte Theater
IJmuiden
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Beun
Heiloo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
zo 28 mrt
Zaantheater
Zaandam
1
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Paard
Den Haag
1
ma 29 mrt
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
2
1
di 30 mrt
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koningstheater
's-Hertogenbosch
1
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
Schouwburg Venray
Venray
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
1
1
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
wo 31 mrt
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theaters Tilburg
Tilburg
1
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
1
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
do 01 apr
Diligentia
Den Haag
1
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
Groene Engel
Oss
Flint
Amersfoort

vrijdag 26 maart 2010

Kamagurka - Kamagurka Geneest TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater Achterom, Hilversum
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk De Cammeleur, Dongen
Eric van Sauers - Ridder Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Buena Vista Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Por Dios Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - Axestos De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - De Rust Zelve Musis, Arnhem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter Sweel Cultureel, Zweeloo
Daniel Arends - Geen excuses Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af De Zaete, Yerseke
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Alex Klaasen Meervaart, Amsterdam
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vincent Geers - Onder Controle Parktheater, Eindhoven
20:30
Kristel Zweers - Ruig BREStheater, Brielle

zaterdag 27 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Charlatans De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Finalistentour Cabaretesk 10 De Weijer, Boxmeer
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Wim Helsen - Het uur van de prutser Kennemer Theater, Beverwijk
Kamagurka - Kamagurka Geneest C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Singer Theater, Laren
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Punt Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri M-Lab, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater de Tobbe, Voorburg
Eric van Sauers - Ridder Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg Schouwburg Almere, Almere
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Witte Theater, IJmuiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - Buena Vista Theater de Beun, Heiloo
Guido Weijers - Axestos De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - De Rust Zelve Musis, Arnhem
Hans Teeuwen Zingt Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Daniel Arends - Geen excuses Agnietenhof, Tiel
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Bon theater, Medemblik
20:30
Vincent Geers - Onder Controle Theater De Omval, Diemen
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig C.C. Zundert, Zundert

zondag 28 maart 2010

Foto Marc-Marie Huijbregts - Punt
Marc-Marie Huijbregts - Punt Zaantheater, Zaandam
1
Foto Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Foto Freek de Jonge
Freek de Jonge Paard, Den Haag
1

maandag 29 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Theater de Schalm, Veldhoven
Marc-Marie Huijbregts - Punt Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Mans Genoeg Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
hommage aan rob chrispijn | amsterdams kleinkunst Meervaart, Amsterdam
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Beatrix Theater, Utrecht
2
1

dinsdag 30 maart 2010

Ashton Brothers - Charlatans Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door Koningstheater, 's-Hertogenbosch
1
Foto Veldhuis & Kemper  - We Moeten Praten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Schouwburg Venray, Venray
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater Peeriscoop, Gorinchem
Sara Kroos - Boheems Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Mans Genoeg Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto Javier Guzman - Por Dios
Javier Guzman - Por Dios Markant Uden, Uden
1
1
20:00
Anne en Goebbels, een confrontatie DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:15
Jochen Otten Theater De Veste, Delft
20:15
Wim Helsen Leidse Schouwburg, Leiden
2

woensdag 31 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Charlatans Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Kamagurka Geneest Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Schouwburg Venray, Venray
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Theaters Tilburg, Tilburg
1
Sara Kroos - Boheems Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - Ridder Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Mans Genoeg TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Por Dios Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - Axestos Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Zaantheater, Zaandam
1
20:15
Wim Helsen Leidse Schouwburg, Leiden

donderdag 01 april 2010

Klaas van der Eerden - Schwalbe Diligentia, Den Haag
1
Freek de Jonge - De hel van het noorden C.C. Evergem, Evergem
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Schouwburg de Lawei, Drachten
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Spant!, Bussum
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Groene Engel, Oss
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Flint, Amersfoort
Pagina -454