CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -454
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 25 nov
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maagd
Bergen op Zoom
Singer Theater
Laren
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
1
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 26 nov
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Kulturhus Holten
Holten
De Reggehof
Goor
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Skâns
Gorredijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Witte Theater
IJmuiden
Luctor et Emergo
Rilland
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Den Horinck
Asse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Mythe
Goes
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 27 nov
14:00
Orpheus
Apeldoorn

vrijdag 25 november 2016

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Posttheater, Arnhem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Cpunt Theater, Hoofddorp
Mini & Maxi De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Taart! DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Spil, Roeselare
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty De Weijer, Boxmeer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Schouwburg Hengelo, Hengelo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Den Horinck, Asse
20:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
20:00
De VV @ Volta Volta, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ton Kas - Jabroer De Nieuwe Kolk, Assen
1
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Veluvine, Nunspeet
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
André Manuel - De Onzen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Isabelle Beernaert Figi Theater, Zeist
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Cultura, Ede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Chassé Theater, Breda
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling C.C. De Klameare, Workum
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Ruk! S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Kleine Willem, Enschede
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Omval, Diemen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 26 november 2016

Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Zalf Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Johan Goossens - Daglicht Kulturhus Holten, Holten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Reggehof, Goor
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen Het Postkantoor, Bovenkarspel
Enge Buren - Ruk! De Skâns, Gorredijk
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Debby Petter - Bed & Breakfast Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Henry van Loon - Sleutelmoment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Taart! Witte Theater, IJmuiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Luctor et Emergo, Rilland
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C De Muze, Heusden-Zolder
Cameretten finale Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Koningshof, Maassluis
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Den Horinck, Asse
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mini & Maxi Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
NUHR Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Mythe, Goes
1
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali De Reggehof, Goor
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Agnietenhof, Tiel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Spant!, Bussum
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Bon theater, Medemblik
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Markant Uden, Uden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ronald Snijders (muzikant) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 27 november 2016

14:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
Pagina -454