Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Martiniplaza
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Muzeval
Emmen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Dok6
Panningen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Cammeleur
Dongen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Zinin
Nijverdal
De Harmonie
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
CK Theater
Roermond
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
De Warande
Turnhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
dinsdag 12 januari 2010
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Almere, Almere
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie Koomen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Acda en de Munnik
Theater de Bussel, Oosterhout
woensdag 13 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Cola
Theater Harderwijk, Harderwijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Muzeval, Emmen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hete vrede
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Arie Koomen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 14 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Thuis
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Mans Genoeg
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scheldetheater, Terneuzen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater de Speeldoos, Baarn
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Cola
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hete vrede
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Guido Weijers - Axestos
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric van Sauers - Ridder
Dok6, Panningen
Dedication
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Arie Koomen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B
Theater De Veste, Delft
vrijdag 15 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Schudden - RUIS
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Posttheater, Arnhem
19:45
Paulien Cornelisse
J.C. Pardoes, Hoogwoud
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Flint, Amersfoort
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Cammeleur, Dongen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zinin, Nijverdal
Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Meervaart, Amsterdam
Dedication
CK Theater, Roermond
20:00
Cabarestafette
De Reggehof, Goor
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - More Human Than Human
De Warande, Turnhout
20:00
Acda en de Munnik
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 16 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Boheems
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Koningstheater, 's-Hertogenbosch