Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kumulustheater
Maastricht
Het Musiater
Zevenaar
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
SuperMarkt
Den Haag
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
De Trukendoos
Harelbeke
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Berchem
Berchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Mythe
Goes
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Cultuurwerf
Vlissingen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Kadans
Wuustwezel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Amicitia Theater
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vorstin
Hilversum
21:30
Vera
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de wildeman
Linschoten
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
So What!
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Parktheater
Eindhoven
Ledeltheater
Oostburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Den Boogaard
Moergestel
De Reggehof
Goor
20:15
De Kamers
Amersfoort
De Eendracht
Gemert
De alkeburcht
Roelofarendsveen
dinsdag 20 november 2012
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kumulustheater, Maastricht
Jandino Asporaat - De Revue
Het Musiater, Zevenaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Het Kielzog, Hoogezand
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Diligentia, Den Haag
Eric Koller - Fire in the hole
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maagd, Bergen op Zoom
woensdag 21 november 2012
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2012!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Koornbeurs, Franeker
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Kleijweg / Kristel Zweers / Sharda Dewie
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Leidse Schouwburg, Leiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Diligentia, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Trukendoos, Harelbeke
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maagd, Bergen op Zoom
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Berchem, Berchem
donderdag 22 november 2012
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Idea, Soest
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater Harderwijk, Harderwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Veste, Delft
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater De Muzeval, Emmen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mark van de Veerdonk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs Maas - Concert
Theater de Bussel, Oosterhout
Kamagurka - Sprook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Youssef El Mousaou - Childs Play
Parktheater, Eindhoven
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Junushoff Theater, Wageningen
Schudden - We vieren het maar
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ruben Nicolai - Little friday
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cultuurwerf, Vlissingen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kadans, Wuustwezel
Henry van Loon - Electropis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Wigwam
Amicitia Theater, Sneek
vrijdag 23 november 2012
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Vorstin, Hilversum
21:30
Die Toffe Gasten
Vera, Groningen
Henry van Loon - Electropis
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Van Der Laan & Woe - Buutvrij / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Theater de wildeman, Linschoten
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Kolk, Assen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamagurka - Sprook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Speelman & Speelman - Optimisten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Spant!, Bussum
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
So What!, Gouda
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Poolvogel - Poolvogel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Ledeltheater, Oostburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Joost van Hyfte - KOK
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Schudden - We vieren het maar
Het Evertshuis, Bodegraven
Carolien Borgers - Happy End
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Figi Theater, Zeist
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Diligentia, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Den Boogaard, Moergestel
Ali B - Ali geeft antwoord
De Reggehof, Goor
20:15
LOS muziektheater - FCKD
De Kamers, Amersfoort
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Eendracht, Gemert
Pieter Derks - Van nature
De alkeburcht, Roelofarendsveen