Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Compagnietheater
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
23:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
23:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Heineken Music Hall
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
14:30
Diligentia
Den Haag
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
AFAS Circustheater
Scheveningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Circustheater
Scheveningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Heineken Music Hall
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meerpaal
Dronten
Theater de Schalm
Veldhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weijer
Boxmeer
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Diligentia
Den Haag
AFAS Circustheater
Scheveningen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. 't Vondel
Halle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Posthuis Theater
Heerenveen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
M-Lab
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Het Front
Vroomshoop
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Poorterij
Zaltbommel
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Reehorst
Ede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Metropool
Hengelo
maandag 28 december 2009
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 29 december 2009
20:00
De oudejaarsconference 2009
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Theater Bouwkunde, Deventer
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Harmonie, Leeuwarden
23:30
Lebbis en van Roozendaal - Late Night 2009
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali
Heineken Music Hall, Amsterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Seth Gaaikema - Als was het de eerste keer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sex & drugs & Hoog Barok
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Diligentia, Den Haag
woensdag 30 december 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Harmonie, Leeuwarden
23:30
Lebbis en van Roozendaal - Late Night 2009
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
De Weijer, Boxmeer
Najib Amhali
Heineken Music Hall, Amsterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Diligentia, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Diligentia, Den Haag
donderdag 31 december 2009
15:00
Lebbis en van Roozendaal - Late Night 2009
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Diligentia, Den Haag
zaterdag 02 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Najib Amhali - The Best Of
Heineken Music Hall, Amsterdam
zondag 03 januari 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Najib Amhali - The Best Of
Heineken Music Hall, Amsterdam
maandag 04 januari 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - The Best Of
Heineken Music Hall, Amsterdam
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 januari 2010
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniel Arends - Geen excuses
Parktheater, Eindhoven
Dedication
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - De Rust Zelve
De Meerpaal, Dronten
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Najib Amhali - The Best Of
Heineken Music Hall, Amsterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 06 januari 2010
Dedication
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - Axestos
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - De Rust Zelve
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Molenberg, Delfzijl
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 07 januari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Vondel, Halle
20:00
Arie Koomen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Claudia de Breij - Hete Vrede
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric van Sauers - Ridder
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Fawlty Towers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Kennemer Theater, Beverwijk
Hete vrede
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Posthuis Theater, Heerenveen
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 08 januari 2010
Acda en de Munnik - ODE
M-Lab, Amsterdam
20:00
Arie Koomen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
Daniel Arends - Geen excuses
De Kattendans, Bergeijk
Dedication
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hete vrede
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Almere, Almere
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Posthuis Theater, Heerenveen
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
De Poorterij, Zaltbommel
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Poolvogel
So What!, Gouda
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
De Reehorst, Ede
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater Aan de Slinger, Houten
zaterdag 09 januari 2010
Acda en de Munnik - ODE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Arie Koomen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo