Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Klooster
Nuenen
Theater Zinin
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Martiniplaza
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
Prismare
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Boodschap
Rijen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Klif
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Landgraaf
Landgraaf
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
C.C. Genk
Genk
C.C. De Werft
Geel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
BREStheater
Brielle
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Nova Kiel
Antwerpen
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Tobbe
Voorburg
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
BaronTheater
Opende
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Corneel
Lelystad
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
donderdag 15 november 2012
20:15
Guido Weijers Oudejaarsconference 2012
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Carolien Borgers - Happy End
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim
Het Klooster, Nuenen
Enge Buren - Reuring
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Boerderij, Huizen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Electropis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kappen, Haaksbergen
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podium 't Beest, Goes
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Kamagurka - Sprook
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Burgerweeshuis, Deventer
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 16 november 2012
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Rot - De grote Jan Rot show
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Enge Buren - Reuring
De Boodschap, Rijen
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wilko Terwijn
De Klif, Nijmegen
Kamagurka - Sprook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Harmonie, Leeuwarden
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Landgraaf, Landgraaf
Eric Koller - Fire in the hole
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Martiniplaza, Groningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Piepschuim
Jan van Besouw, Goirle
Ali B - Ali geeft antwoord
C.C. Genk, Genk
Marco Roelofs
C.C. De Werft, Geel
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Electropis
De Meerpaal, Dronten
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Poolvogel - Poolvogel
BREStheater, Brielle
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Kolk, Assen
André Manuel - Bonzaai!!!
Posttheater, Arnhem
Han Solo - Han Solo bedankt!
Nova Kiel, Antwerpen
Carolien Borgers - Happy End
Podium Mozaiek, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Vastberaden
Theater de Tobbe, Voorburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Ali geeft antwoord
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
BaronTheater, Opende
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Schudden - We vieren het maar
Theater Zinin, Nijverdal
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Corneel, Lelystad
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Witte Theater, IJmuiden
Speelman & Speelman - Optimisten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Martin Simek - Cartoonist / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Kik, Elst
Thijs Maas - Concert
Parktheater, Eindhoven
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater de Hasselbak, Eemnes
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Bouwkunde, Deventer
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Kampanje, Den Helder
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Dakota, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kamagurka - Sprook
Chassé Theater, Breda
Joost van Hyfte - KOK
G.C. 't Blikveld, Bonheiden