CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -45
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 dec
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
C.C. Zoetegem
Zottegem
Trixxo Theater
Hasselt
C.C. De Steenoven
Herzele
Kennemer Theater
Beverwijk
Mimik
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Leietheater
Deinze
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
1
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater De Kik
Elst
zo 10 dec
Chassé Theater
Breda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
14:00
Het Theater Blaricum
Blaricum
14:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
ma 11 dec
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 12 dec
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 13 dec
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Hengelo
Hengelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Odeon
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
Kursaal Oostende
Oostende
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Chassé Theater
Breda
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
do 14 dec
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Bussel
Oosterhout

zaterdag 09 december 2023

Thijs Kemperink - Halverwege Het Kielzog, Hoogezand
Fuad Hassen - Vogelvrij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Op Sterk Water - Kerst op sterk water Posttheater, Arnhem
Grof geschud - Kroost C.C. Zoetegem, Zottegem
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Trixxo Theater, Hasselt
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. De Steenoven, Herzele
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Sluikstort Mimik, Deventer
Nina De La Parra - BloodBitches DeLaMar, Amsterdam
Michael van Peel - Welcome to the rebellion Leietheater, Deinze
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rayen Panday ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Zaantheater, Zaandam
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het Leven O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Phi Nguyen - Het leven van Phi Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Orpheus, Apeldoorn
20:15
N00b - N00b Speelt N00b De Oosterpoort, Groningen
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival De Weijer, Boxmeer
1
20:15
Lotte Velvet - ondergrond Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Koningshof, Maassluis
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig! Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van Niks De Zwaan, Uitgeest
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Schau De Kattendans, Bergeijk
20:15
Släpstick - Ho Ho Kerstshow Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Kasper van der Laan - Warm Singer Theater, Laren
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
De Meiden Van Toen - Zienderogen Het Klooster, Woerden
20:30
Gavin Reijnders – Glittermoe Werftheater, Utrecht
20:30
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw Theater De Kik, Elst

zondag 10 december 2023

Yentl En De Boer - Modderkruipers Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Jannie the show dog Markant Uden, Uden
14:00
Andries Tunru - Marmer Het Theater Blaricum, Blaricum
14:30
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Schouwburg Het Park, Hoorn
15:00
Släpstick - Ho Ho Kerstshow Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Theater de Stoep, Spijkenisse

maandag 11 december 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 12 december 2023

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christel de Laat - En door?! Theater de Bussel, Oosterhout
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Kevin James Thornton Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach | Try Out Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - A very funny Christmas KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring Chassé Theater, Breda
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lotte Velvet - ondergrond De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Andries Tunru - Marmer Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 13 december 2023

Christel de Laat - En door?! Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving - Resumé 1 Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Wat Als Theater de Purmaryn, Purmerend
Valentina Tóth - Wildbloei Schouwburg Odeon, Zwolle
Rayen Panday - Karma Podium Hoge Woerd, De Meern
Rob Scheepers - Zet af Theater 't Speelhuis, Helmond
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Schouwburg Lochem, Lochem
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Kursaal Oostende, Oostende
19:45
Comedytunes - Comedy Night Simplon, Groningen
20:00
Arjen Lubach | Try Out Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
N00b - n00b speelt n00b Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kasper van der Laan - Warm Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ilse Warringa, Plien Van Bennekom, Wart Kamps E.a. - De Ongeplukte Zus Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Släpstick - Ho Ho Kerstshow De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Maaspoort, Venlo
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Merijn Scholten - Team solo Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Flint, Amersfoort
20:15
Roué Verveer - A very funny Christmas KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Chassé Theater, Breda
Roast Of 2023 | P60 Comedy Club P60, Amstelveen
20:30
De Meiden Van Toen - Zienderogen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater De Leest, Waalwijk

donderdag 14 december 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Christel de Laat - En door?! Theater de Bussel, Oosterhout
Pagina -45