Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Beun
Heiloo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 23 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 24 november 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
maandag 25 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 26 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
woensdag 27 november 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Patrizanen - Het leven an sich
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 28 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden