Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Musiater
Zevenaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
De Warande
Turnhout
De Poorterij
Zaltbommel
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. De Schakel
Waregem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Vestzaktheater
Son
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Sneek
Sneek
Theater RhederArt
Dieren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Hofnar
Aalten
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
De Dillewijn
Ankeveen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DNK
Assen
De Schakel
Gilze
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
AFAS Circustheater
Scheveningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 20 maart 2020
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 21 maart 2020
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
zondag 22 maart 2020
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
maandag 23 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 24 maart 2020
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Venray, Venray
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal