Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arsenaal Theater
Vlissingen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Warande
Turnhout
20:00
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Cammeleur
Dongen
CK Theater
Roermond
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kruithuis
Groningen
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 13 januari 2010
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - Axestos
Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem
Speelman & Speelman - Thuis
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Hete vrede
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
donderdag 14 januari 2010
Hete vrede
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B
Theater De Veste, Delft
Dedication
Theater De Storm, Winterswijk
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Bussel, Oosterhout
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - Axestos
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
20:15
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Cola
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Eric van Sauers - Ridder
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Speelman & Speelman - Thuis
De Meerpaal, Dronten
20:00
Arie Koomen
De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Arsenaal Theater, Vlissingen
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
vrijdag 15 januari 2010
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Schudden - RUIS
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Kolk, Assen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Acda en de Munnik
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Markant Uden, Uden
20:15
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:45
Paulien Cornelisse
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Goudse Schouwburg, Gouda
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
De Warande, Turnhout
20:00
Cabarestafette
De Reggehof, Goor
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Cammeleur, Dongen
Dedication
CK Theater, Roermond
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 16 januari 2010
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Nymfomannen - Niet Schieten!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Javier Guzman - Por Dios
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Orpheus, Apeldoorn
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Arie Koomen
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Het Kruithuis, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
De Poorterij, Zaltbommel
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Boheems
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Daniel Arends - Geen excuses
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. De Kei, Reusel
zondag 17 januari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal