CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -460
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 14 feb
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
wo 15 feb
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Chassé Theater
Breda
1
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
2
20:00
Flint
Amersfoort
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
SuperMarkt
Den Haag
do 16 feb
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
21:00
Duycker
Hoofddorp
vr 17 feb
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Papeblok
Tervuren
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam

dinsdag 14 februari 2012

20:30
Valentijn Show Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

woensdag 15 februari 2012

20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. De Plomblom, Ninove
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Purper - Helden Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Kommil Foo C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Witte Theater, IJmuiden
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? De Muze, Noordwijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Arjan Ederveen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Jeroen Leenders Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thijs Maas - Genade Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Chassé Theater, Breda
1
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Spiegel, Zwolle
2
20:00
Bert Visscher Flint, Amersfoort
1
20:00
Leon van der Zanden DeLaMar, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
LOS muziektheater - FCKD Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show De Muze, Noordwijk
20:15
Alles komt goed (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Alle Dagen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Kolder in je kop SuperMarkt, Den Haag

donderdag 16 februari 2012

20:00
Hormonologen Martiniplaza, Groningen
20:00
De Hyena's Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Theater De Storm, Winterswijk
Arie Koomen / Edo Brunner Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of De Spil, Roeselare
20:00
Gili - Iedereen paranormaal De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry De Warande, Turnhout
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Arjan Ederveen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Ellen Dikker - Fjord Diligentia, Den Haag
20:00
Jeroen Leenders Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Vorstin, Hilversum
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Almere, Almere
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Richard Groenendijk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Chassé Theater, Breda
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Enge Buren - Reuring Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Bert Visscher Flint, Amersfoort
20:00
Paul de Leeuw Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alles komt goed (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Max van den Burg - Schlemiel Theater De Molen, Beuningen
21:00
Bas Birker / Chris van der Ende / Wouter Monden Duycker, Hoofddorp

vrijdag 17 februari 2012

20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Gashouder, Dedemsvaart
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Purper - Helden Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. Papeblok, Tervuren
20:00
Gunter Lamoot - Rauwe kloten De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk De Molenberg, Delfzijl
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets Parktheater, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he De Reggehof, Goor
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Oosterpoort, Groningen
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina -460