CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -461
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 okt
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
1
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spiegeltheater
Middelburg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Lakei
Helmond
zo 21 okt
Schouwburg Almere
Almere
ma 22 okt
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
di 23 okt
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 24 okt
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Omval
Diemen
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Theater Bellevue
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
1
Capitole
Gent
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
1
Meervaart
Amsterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
do 25 okt
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Boerderij
Huizen
Lux
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Koningshof
Maassluis
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Het Klooster
Nuenen
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Borre
Bierbeek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
Theater de Mythe
Goes
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 26 okt
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
S.C.C. De Enck
Oirschot
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Reggehof
Goor
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Figi Theater
Zeist
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater De Omval
Diemen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Perron-3
Rosmalen
Theater Aan de Slinger
Houten
Prinsenhof
Best
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Capitole
Gent
1
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Schalm
Veldhoven
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater de Spiegel
Zwolle
De Roode Bioscoop
Amsterdam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
1

zaterdag 20 oktober 2012

Joost van Hyfte - KOK C.C. De Kruisboog, Tienen
Anuar - Vastberaden C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Jan Rot - De grote Jan Rot show Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - Bonzaai!!! Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis Het Veur Theater, Leidschendam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric Koller - Fire in the hole C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater Bellevue, Amsterdam
1
Jandino Asporaat - De Revue Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Alles komt goed Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim Spiegeltheater, Middelburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
LOS muziektheater - FCKD Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show Diligentia, Den Haag
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Tom Sligting - Hersendelict Werftheater, Utrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers Lakei, Helmond

zondag 21 oktober 2012

Max van den Burg - Schlemiel Schouwburg Almere, Almere

maandag 22 oktober 2012

Ali B - Ali geeft antwoord Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater Bellevue, Amsterdam

dinsdag 23 oktober 2012

Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Podium Het Oude Slot, Heemstede
Carolien Borgers - Happy End Theater Bellevue, Amsterdam
Marco Roelofs Dok6, Panningen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 24 oktober 2012

Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid Goudse Schouwburg, Gouda
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Meervaart, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Optimisten Theater De Omval, Diemen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Carolien Borgers - Happy End Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Maaspoort, Venlo
1
Alex Agnew - Interesting times Capitole, Gent
Droog Brood - Dat wordt oorlog Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - De Revue Posttheater, Arnhem
1
Piepschuim Meervaart, Amsterdam
Marco Roelofs Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1

donderdag 25 oktober 2012

Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis! Schouwburg Het Park, Hoorn
Enge Buren - Reuring Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Arsenaal Theater, Vlissingen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater de Speeldoos, Baarn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater De Boerderij, Huizen
Poolvogel - Poolvogel Lux, Nijmegen
Ali B - Ali geeft antwoord Theater de Koornbeurs, Franeker
Schudden - We vieren het maar Koningshof, Maassluis
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Thijs Maas - Concert Het Klooster, Nuenen
Op Sterk Water - Alfa Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis Theater Bouwkunde, Deventer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. De Borre, Bierbeek
Ashton Brothers - Treasures Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Agnew - Interesting times Capitole, Gent
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Mythe, Goes
Kamagurka - Sprook De Kattendans, Bergeijk
Ruben Nicolai - Little friday Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Alles komt goed Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Roelofs Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
LOS muziektheater - FCKD Theater de wildeman, Linschoten
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 26 oktober 2012

Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Enge Buren - Reuring S.C.C. De Enck, Oirschot
Ellen Dikker - Horten en stoten Werftheater, Utrecht
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode SplotsZ, Roelofarendsveen
Poolvogel - Poolvogel De Reggehof, Goor
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Ali B - Ali geeft antwoord Figi Theater, Zeist
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Schudden - We vieren het maar Theater De Omval, Diemen
Speelman & Speelman - Optimisten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Van nature Perron-3, Rosmalen
Thijs Maas - Concert Theater Aan de Slinger, Houten
Carolien Borgers - Happy End Prinsenhof, Best
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater aan de Schie, Schiedam
Op Sterk Water - Alfa TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - Bonzaai!!! Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Electropis Het Klooster, Woerden
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric Koller - Fire in the hole Theater De Winsinghhof, Roden
Ashton Brothers - Treasures Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Alex Agnew - Interesting times
Alex Agnew - Interesting times Capitole, Gent
1
Droog Brood - Dat wordt oorlog Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kamagurka - Sprook Theater de Schalm, Veldhoven
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil De Roode Bioscoop, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
1
Pagina -461