CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -463
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 nov
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
2
Diligentia
Den Haag
Munttheater
Weert
1
De Molenberg
Delfzijl
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Moira
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
do 19 nov
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Schuurkerk
Maassluis
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Musiater
Zevenaar
Volckaert Theater
Dongen
Klif 12
Den Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
1
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
1
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 20 nov
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
Deventer Schouwburg
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Nova
Wetteren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
za 21 nov
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
Bon theater
Medemblik
De Reehorst
Ede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
't Getouw
Mol
De Kleine Komedie
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Horst
Venhorst
Den Dullaert
Hulst
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Theater Het Plein
Ridderkerk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn

woensdag 18 november 2009

Schudden - Ruis Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Dolf Jansen - Altijd Verder
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater de Kom, Nieuwegein
1
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
2
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie Diligentia, Den Haag
Lebbis - Hoe laat begint het schieten Munttheater, Weert
1
Freek de Jonge De Molenberg, Delfzijl
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sex & drugs & Hoog Barok Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
iPoetry Moira, Utrecht
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Arie Koomen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anuar Theater De Veste, Delft
20:15
Sanne Wallis de Vries Leidse Schouwburg, Leiden

donderdag 19 november 2009

Silvester Zwaneveld - Silvester Alone Het Kielzog, Hoogezand
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+) Theater Schuurkerk, Maassluis
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein Theater de Speeldoos, Baarn
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie De Molenberg, Delfzijl
Sjaak Bral - Vaarwel 2009! Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kristel Zweers - Ruig Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Boheems De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Speelman & Speelman - Thuis
Speelman & Speelman - Thuis Theater Zinin, Nijverdal
2
Eric van Sauers - Ridder Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater Zuidplein, Rotterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Buena Vista Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Voor De Grap Volckaert Theater, Dongen
Klaas van der Eerden - Schwalbe Klif 12, Den Hoorn
Javier Guzman - Por Dios Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ronald Goedemondt - Dedication De Oosterpoort, Groningen
Droog Brood - Een Frisse Wind Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - Ruis Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
1
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - Hoe laat begint het schieten Markant Uden, Uden
1
Hete vrede Het Klooster, Woerden
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour Diligentia, Den Haag
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication (Reprise) De Oosterpoort, Groningen
De Nieuwe Snaar Theater De Veste, Delft
20:15
Sanne Wallis de Vries Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Samba Schutte, Je Maintiendrai C.C. Zundert, Zundert
21:00
Geen Daden maar Woorden café Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 20 november 2009

Foto NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+) Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^ Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie De Muze, Noordwijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2009! O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Kristel Zweers - Ruig C.C. De Herbakker, Eeklo
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Nova, Wetteren
Sara Kroos - Boheems De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis Theater de Purmaryn, Purmerend
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Leon van der Zanden - Cola Fidei et Arti, Oudenbosch
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater Zuidplein, Rotterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Voor De Grap Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Buena Vista Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht Theater de Blauwe Kei, Veghel
Droog Brood - Een Frisse Wind Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - Ruis Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater Peeriscoop, Gorinchem
Freek de Jonge De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends Posttheater, Arnhem
20:00
Arie Koomen Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Mylou Frencken - Uit bed Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 21 november 2009

Foto NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+) Bon theater, Medemblik
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten De Reehorst, Ede
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein Koningshof, Maassluis
Lenette van Dongen - NIKÃ^ Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009! Theater Aan de Slinger, Houten
Kristel Zweers - Ruig 't Getouw, Mol
Sara Kroos - Boheems De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis Philharmonie Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - Ridder BREStheater, Brielle
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leon van der Zanden - Cola De Horst, Venhorst
Roué Verveer - Mans Genoeg Den Dullaert, Hulst
Ronald Goedemondt - Dedication C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Buena Vista Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Droog Brood - Een Frisse Wind Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - Ruis van Beresteyn, Veendam
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater Het Plein, Ridderkerk
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - Hoe laat begint het schieten Theater de Kampanje, Den Helder
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pagina -463