CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -465
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 okt
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
za 08 okt
Singer Theater
Laren
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
Meervaart
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Gryphus
Vierlingsbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wilminktheater
Enschede
1
1
Theater De Omval
Diemen
C.C. De Kei
Reusel
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
zo 09 okt
Het Klooster
Woerden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ma 10 okt
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
di 11 okt
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 12 okt
Wilminktheater
Enschede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Werftheater
Utrecht
De Velinx
Tongeren
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse

vrijdag 07 oktober 2016

Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Ergens Anders Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Wilminktheater, Enschede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Wim Daniëls - Associëren Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Sneek, Sneek
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Omval, Diemen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater De Cirkel, Heemskerk

zaterdag 08 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Singer Theater, Laren
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER Theater de Purmaryn, Purmerend
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Schattelijn, Geertruidenberg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen Gryphus, Vierlingsbeek
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Eeuwig Vlees Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment Arto Theater, Schoonhoven
Joep Onderdelinden - Taart! Theater 't Onderdak, Sassenheim
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Wilminktheater, Enschede
1
1
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten C.C. De Kei, Reusel
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Ludens, Voorburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater De Veste, Delft
20:30
Kiki Schippers Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Het Trefpunt, Warmond
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater de Kom, Nieuwegein

zondag 09 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Het Klooster, Woerden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts Theater de Griffioen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Markant Uden, Uden
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook DeLaMar, Amsterdam
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 De Harmonie, Leeuwarden
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Sanne Wallis de Vries De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

maandag 10 oktober 2016

20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

dinsdag 11 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de Lach Schuur, Haarlem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Joep Onderdelinden - Taart! Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Zaantheater, Zaandam
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 12 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - JABROER Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amphion, Doetinchem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business De Velinx, Tongeren
20:00
NUHR Meervaart, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Mythe, Goes
20:00
Cabarestafette Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Philippe Geubels
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
1
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Stoep, Spijkenisse
Pagina -465