CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -467
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 okt
C.C. De Werft
Geel
De Speeldoos
Vught
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zo 04 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
ma 05 okt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
di 06 okt
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
wo 07 okt
C.C. De Meent
Alsemberg
Theater Carrousel
Ommen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
do 08 okt
MIDI Tilburg
Tilburg
C.C. Evergem
Evergem
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vr 09 okt
Theater De Omval
Diemen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Kruithuis
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
van Beresteyn
Veendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
20:00
Pathé Buitenhof
Den Haag
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
1
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 10 okt
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Kruithuis
Groningen
Pook
Oostknollendam
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
1
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
1
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
1
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zo 11 okt
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
2
1
ma 12 okt
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
4
1
di 13 okt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater aan de Schie
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 14 okt
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater PePijn
Den Haag
De Cammeleur
Dongen
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Almere
Almere
do 15 okt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 16 okt
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
2
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek

zaterdag 03 oktober 2009

Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort C.C. De Werft, Geel
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld De Speeldoos, Vught
Guido Weijers - Axestos Stadshoftheater Vianen, Vianen
Sex & drugs & Hoog Barok try out Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kasper van Kooten DOK 6, Panningen
20:00
Carolien Borgers Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt met 'Dedication' Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

zondag 04 oktober 2009

Marc-Marie Huijbregts - Punt Theater de Griffioen, Amstelveen

maandag 05 oktober 2009

Hard Gras on Tour Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

dinsdag 06 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Boheems De Reggehof, Goor
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard

woensdag 07 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. De Meent, Alsemberg
Sara Kroos - Boheems Theater Carrousel, Ommen
Foto Javier Guzman - Por Dios
Javier Guzman - Por Dios Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Een Avondje Bergkamp Fidei et Arti, Oudenbosch
Guido Weijers - Axestos Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dedication Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen

donderdag 08 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie MIDI Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Evergem, Evergem
Sara Kroos - Boheems van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - Buena Vista Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios Theater Zuidplein, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater Achterom, Hilversum
Een Avondje Bergkamp Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - Axestos Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dedication Theater de Spiegel, Zwolle
Sex & drugs & Hoog Barok try out Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
A Night of Comedy Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

vrijdag 09 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Buena Vista Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Por Dios Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Arends - Geen excuses Het Kruithuis, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater de Bussel, Oosterhout
Een Avondje Bergkamp van Beresteyn, Veendam
Hard Gras on Tour Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos Theater de Stoep, Spijkenisse
Dedication Chassé Theater, Breda
20:00
Howard Komproe Pathé Buitenhof, Den Haag
20:00
Sex & drugs & Hoog Barok try out De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
1
20:00
Cabarestafette Flint, Amersfoort
20:00
Comedy Explosion Het Front, Vroomshoop
20:15
Daniël Arends - Geen excuses Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 10 oktober 2009

Jörgen Raymann Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Het uur van de prutser Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Punt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Por Dios Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Arends - Geen excuses Het Kruithuis, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe Pook, Oostknollendam
Hard Gras on Tour Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - Axestos Theater de Stoep, Spijkenisse
Dedication Agnietenhof, Tiel
Sex & drugs & Hoog Barok try out Theater de Kom, Nieuwegein
1
19:45
Roy Aernouts J.C. Pardoes, Hoogwoud
1
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot Theater De Veste, Delft
20:00
Arie Koomen De Molenberg, Delfzijl
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
1
20:30
Daniël Arends - Geen excuses Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zondag 11 oktober 2009

Jörgen Raymann Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
2
1

maandag 12 oktober 2009

Hard Gras on Tour Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
4
1

dinsdag 13 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Boheems DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Por Dios Theater aan de Schie, Schiedam
Dedication Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 14 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Boheems C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Por Dios Theater aan de Schie, Schiedam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort Theater PePijn, Den Haag
Een Avondje Bergkamp De Cammeleur, Dongen
Guido Weijers Markant Uden, Uden
20:00
Dedication Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Cabarestafette Schouwburg Almere, Almere

donderdag 15 oktober 2009

Jandino Asporaat Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Begijn le Bleu Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - More Human Than Human Capitole, Gent
Sara Kroos - Boheems De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios De Oosterpoort, Groningen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort Theater PePijn, Den Haag
Hard Gras on Tour Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Guido Weijers Markant Uden, Uden
Sex & drugs & Hoog Barok try out De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Daniël Arends Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Por Dios (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:15
Eric Koller met 'Hippopotomonstrosesquipedaliofob Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dedication Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 16 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Hard Gras on Tour Diligentia, Den Haag
Foto Guido Weijers
Guido Weijers Isala Theater, Capelle aan den IJssel
2
Dedication Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochen Otten DOK 6, Panningen
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pagina -467