CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -468
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 apr
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
1
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Capitole
Gent
CK Theater
Roermond
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
1
De Harmonie
Leeuwarden
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
1
De Reggehof
Goor
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Flint
Amersfoort
Gashouder
Dedemsvaart
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
1
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:30
Werftheater
Utrecht
za 20 apr
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Café The Florin
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
1
De Oosterpoort
Groningen
1
De Schakel
Gilze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Dok6
Panningen
1
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Flint
Amersfoort
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Musiater
Zevenaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
1
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Pook
Oostknollendam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
Theater Walhalla
Rotterdam
1
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
zo 21 apr
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
ma 22 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
MECC
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 19 april 2013

20:15
Javier Guzman Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
1
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Alex Agnew - Interesting times Capitole, Gent
Jeroen Leenders - Geen idee CK Theater, Roermond
20:00
Micha Wertheim De Harmonie, Leeuwarden
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Harmonie, Leeuwarden
1
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten De Molenberg, Delfzijl
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Oosterpoort, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus De Oosterpoort, Groningen
1
Howard Komproe: LULverhalen De Reggehof, Goor
20:30
Freek de Jonge: Zonde DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Camerettten - Finaletournee Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V Gashouder, Dedemsvaart
Jandino Asporaat - De Revue Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Heineken Music Hall, Amsterdam
2
1
Nathalie Baartman - Prei met mij Hoftheater, Raalte
Yora Rienstra - We maken er wat van Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Alle dagen Munttheater, Weert
Soundos - Er is geen plan B Musis, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik? Posthuis Theater, Heerenveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog Posttheater, Arnhem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Rebel Theater 't Pand, Gorinchem
Op Sterk Water - Alfa Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Youp van 't Hek - Wigwam
Youp van 't Hek - Wigwam Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Carolien Borgers - Happy End Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Rot - De grote Jan Rot show Theater Achterom, Hilversum
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arno van der Heyden - Zo. Theater De Kolk, Assen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Lievekamp, Oss
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater De Omval, Diemen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Werftheater, Utrecht

zaterdag 20 april 2013

Karin Bruers - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Alle dagen Agora Theater Druten, Druten
1
Henry van Loon - Electropis Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
De Grote Improvisatieshow Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anuar - Vastberaden Arto Theater, Schoonhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. De Adelberg, Lommel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Het LOO, Tessenderlo
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge Café The Florin, Utrecht
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis De Maaspoort, Venlo
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Oosterpoort, Groningen
1
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen De Schakel, Gilze
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be De Schattelijn, Geertruidenberg
Foto Pieter Derks - Van nature
Pieter Derks - Van nature Dok6, Panningen
1
20:30
Camerettten - Finaletournee Dorpstheater Wormer, Wormer
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Flint, Amersfoort
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Heineken Music Hall, Amsterdam
1
Silvester Zwaneveld - In de lift Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Het Musiater, Zevenaar
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Lindenberg Theater, Nijmegen
1
Jan Rot - De grote Jan Rot show MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Roué Verveer - In zeer goede staat Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue Parktheater, Eindhoven
Soundos - Er is geen plan B Pook, Oostknollendam
20:15
Javier Guzman - Delirium II Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sabine Beens - Ça bien! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Agnew - Interesting times Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nathalie Baartman - Prei met mij Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater Aan de Slinger, Houten
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Muzeval, Emmen
Howard Komproe: LULverhalen Theater De Storm, Winterswijk
Leon van der Zanden - Rebel Theater de Tobbe, Voorburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
Foto Oeloek - Prille Roest
Oeloek - Prille Roest Theater Walhalla, Rotterdam
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Werftheater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Zaantheater, Zaandam

zondag 21 april 2013

Karin Bruers - Waar was ik? C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Delirium II Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Claudia de Breij - Alleen Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen Theater Walhalla, Rotterdam

maandag 22 april 2013

Carolien Borgers - Happy End De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
Eddie Izzard MECC, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -468