CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -46
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 apr
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Beun
Heiloo
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Stoep
Spijkenisse
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theaters Tilburg
Tilburg
Cultura
Ede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Concordia
Enschede
Ons Tejater
Lieshout
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Taverne
Bergen
vr 17 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Meerpaal
Dronten
Wilminktheater
Enschede
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Spant!
Bussum
Sense
Dokkum
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maaspoort
Venlo
Theater Dakota
Den Haag
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
De Ogtent
Duiven
Schouwburg Venray
Venray
De Dialoog
Ermelo
Theater Zinin
Nijverdal
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
za 18 apr
Spant!
Bussum
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Schattelijn
Geertruidenberg
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Wilminktheater
Enschede
De Warande
Turnhout
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Overasselt Theater
Overasselt
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo

donderdag 16 april 2020

Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán C.C. De Kimpel, Bilzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Beun, Heiloo
Claudia de Breij - NU Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - BASTA! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan? Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Souvenirs Junushoff Theater, Wageningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights Theaters Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee Cultura, Ede
Viggo Waas - De meestervoorspeller Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Flip Noorman - Love it! Theater Concordia, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Tejater, Lieshout
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Markant Uden, Uden
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Nieuwe Kolk, Assen
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - Unsexed Theater de Griffioen, Amstelveen
Bergen Lacht Taverne, Bergen

vrijdag 17 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theaters Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Trigger Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Kom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Hunkert Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Try Out Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Ervaring Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Molenberg, Delfzijl
Best of... Ton Kas Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Groninger Studenten Cabaret Festival De Meerpaal, Dronten
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Sense, Dokkum
Claudia de Breij - NU Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Deurne, Deurne
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg De Kring, Roosendaal
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Orpheus, Apeldoorn
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Verelst De Maaspoort, Venlo
Anuar - EERLIJK Theater Dakota, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Ogtent, Duiven
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Venray, Venray
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht De Dialoog, Ermelo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Zinin, Nijverdal
Stefano Keizers - Sorry Baby Flint, Amersfoort
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Steef De Jong - SISI BOY De Kleine Komedie, Amsterdam
Enge Buren - BASTA! Theater Ludens, Voorburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is Stadstheater Arnhem, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee Theater Bouwkunde, Deventer

zaterdag 18 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Spant!, Bussum
Rayen Panday - Trigger Lindenberg Theater, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
René van Meurs - Hunkert Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg De Kring, Roosendaal
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Ervaring Fulcotheater, IJsselstein
Best of... Ton Kas Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán De Warande, Turnhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Overasselt Theater, Overasselt
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts DNK, Assen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Silent Comedy ATLAS Theater, Emmen
John Cleese Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Pagina -46