Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Musiater
Zevenaar
Het Evertshuis
Bodegraven
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Noorderkerk
Sneek
20:00
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Koningshof
Maassluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Diekhuus
Middelharnis
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Klif
Nijmegen
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
donderdag 07 februari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 08 februari 2019
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel