Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 27 november 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 28 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Kiki Schippers
De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Werftheater, Utrecht
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 29 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
De Meenthe, Steenwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. De Pas, Heesch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Zuidplein, Rotterdam
Beperkt Houdbaar - De Première
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Hehobros
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Urbanus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Cameretten Festival (halve finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam