Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Singer Theater
Laren
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Taverne
Bergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Ons Tejater
Lieshout
Sense
Dokkum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zinin
Nijverdal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Deurne
Deurne
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
DeLaMar
Amsterdam
De Ogtent
Duiven
Overasselt Theater
Overasselt
Theaterhotel Almelo
Almelo
ATLAS Theater
Emmen
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater aan de Schie
Schiedam
Spant!
Bussum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wilminktheater
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Warande
Turnhout
donderdag 16 april 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
vrijdag 17 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
zaterdag 18 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Overasselt Theater, Overasselt
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Silent Comedy
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Spant!, Bussum
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
De Maaspoort, Venlo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Arto Theater, Schoonhoven
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meerpaal, Dronten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Ervaring
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
De Warande, Turnhout