Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cafe The Joker
Antwerpen
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
S.C.C. De Muzenval
Eersel
11:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Apollofirst Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:45
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Eendracht
Gemert
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:15
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
22:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:45
De Toegift
Den Hoorn
19:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Eendracht
Gemert
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 20 september 2020
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 21 september 2020
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Het Depot, Leuven
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 22 september 2020
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Apollofirst Theater, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 23 september 2020
Steef de Jong - SISI BOY
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
20:45
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Figi Theater, Zeist
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 24 september 2020
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
14:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
21:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Maartje & Kine - Speelbeesten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Edo Berger / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn - Comedy Cl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 25 september 2020
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:15
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:45
Johan Goossens - In het beste geval
De Toegift, Den Hoorn
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht